Dusiciel z Bostonu, zwiastun nadchodzącego na marzec kryminału Disney+, filmu opartego na prawdziwych wydarzeniach

lubiegrac newsy filmowe Dusiciel z Bostonu, zwiastun nadchodzącego na marzec kryminału
Dusiciel z Bostonu, zwiastun nadchodzącego na marzec kryminału Disney+, filmu opartego na prawdziwych wydarzeniachAgata Dudek | 27 lutego 2023, 08:00

Dusiciel z Bostonu, jest zwiastun nadchodzącego na marzec kryminału opartego na prawdziwych wydarzeniach. Premiera filmu na Disney+ już w marcu.

Połączenie kryminału i thrillera szykuje dla widzów platforma Disney+, na której już w najbliższym miesiącu zadebiutuje Dusiciel z Bostonu, film bazujący na prawdziwych wydarzeniach, o dusiciela, który w latach 60. zabił 13 kobiet w Bostonie w stanie Massachusetts. Oto zwiastun nadchodzącego filmu. 

Zapoznaj się również z: Friede i Kapitan Pikachu zostaną gwiazdami nowego serialu ze świata pokemonów

O czym jest Dusiciel z Bostonu?

Dusiciel z Bostonu, jaki już w marcu zawita na platformę od Disney, to nie pierwszy film, który przybliża przerażające wydarzenia, jakie rozegrały się w latach 60-tych, w Bostonie, gdzie grasował morderca, który udusił aż 13 kobiet. Pierwszy film o nim miał swój debiut w roku 1968, i nosił taki sam tytuł. 

Najnowsza produkcja to historia widziana oczami dziennikarki, Loretty McLaughlin, pracującej w gazecie Record American. Kobieta jako pierwsza odkrywa podobieństwa między kolejnymi zabójstwami. Gdy w Bostonie dochodzi do kolejnych zabójstw, wraz ze swoją koleżanką z redakcji, Jean Cole, postanawiają zająć się rozwiązaniem sprawy. Na przeszkodzie jednak staje im postawa innych, szczególnie mężczyzn. Gotowe są jednak na zaryzykowanie, nawet swojego życia. 

Obsada Dusiciel z Bostonu

W obsadzie filmu Dusiciel z Bostonu, w roli głównej Keira Knightley znana z serii Piraci z Karaibów czy filmu Pokuta jako Loretta McLaughlin oraz Carrie Coon, którą oglądaliśmy w Avengers: Wojna bez granic, Pogromcy duchów. Dziedzictwo) jako Jean Cole. A także: Alessandro Nivola, David Dastmalchian, Chris Cooper, Rory Cochrane, Morgan Spector, Robert John Burke, Kris Sidberry.

Przeczytaj również: Riddick 4: Furya, Vin Diesel powraca w kolejnej odsłonie widowiskowego science-fiction akcji

Reżyserem i autorem scenariusza jest Matt Ruskin, mający na swoim koncie film Boss, The Boy czy City of Dead Men

Kiedy zadebiutuje Dusiciel z Bostonu?

Dusiciel z Bostonu zadebiutuje na platformie Disney+ 17 marca 2023 roku. 

Zwiastun Dusiciel z Bostonu

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners