W Dying Light 2 Stay Human wystartowały Zimowe opowieści 2023! Techland przygotował atrakcje i darmowy prezent

lubiegrac news W Dying Light 2 Stay Human wystartowały Zimowe opowieści
W Dying Light 2 Stay Human wystartowały Zimowe opowieści 2023! Techland przygotował atrakcje i darmowy prezentTamer Adas | 20 grudnia 2023, 20:35

Od wczoraj w Dying Light 2 Stay Human wystartowało nowe wydarzenie Zimowe opowieści 2023, wraz z nim Techland oferuje nie tylko nowe przygody w świecie swojej gry, ale także oferuje za darmo między innymi... zestaw Hakon Bundle!

Techland cały czas wspiera swoją flagową produkcję, tym razem dostarczając graczom okazję do zmierzenia się ze świątecznymi Zombie'akami oraz nowym zagrożeniom, takim jak Wujek Śnieg.

Do 5 stycznia 2024 roku do godziny 12:00 gracze mogą się spodziewać nowych wyzwań, atrakcji i niespodzianek, dostarczających graczom nowe doznania oraz atrakcje!

Zapoznaj się również z: Zimowe opowieści wystartowały w Dying Light 2 Stay Human z szeregiem ciekawych nowości

Od wczoraj zupełnie za darmo możemy odblokować pakiet w postaci skórek Hakon Bundle, dzięki czemu jedną z najważniejszych postaci z kampanii fabularnych będziemy mogli pokierować. Kostium oraz gadżety mają zaoferować nam wyjątkowy wygląd, moc oraz ciekawie zmieniającą się paralotnię.

W Azylu Pielgrzyma Techland przygotował więcej informacji oraz atrakcji, które społeczność może na bieżąco śledzić, rozwijając także własne doświadczenie z grą.

Rozwijane wciąż Dying Light 2 Stay Human ukazało się 4 lutego 2022 r. na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners