Nowy Dziennik Deweloperski prezentuje jak zza kulis przebiegają prace nad Homeworld 3

lubiegrac news Nowy Dziennik Deweloperski prezentuje jak zza kulis przebiegają prace nad Homeworld 3
Nowy Dziennik Deweloperski prezentuje jak zza kulis przebiegają prace nad Homeworld 3Tamer Adas | 18 grudnia 2023, 07:15

Zupełnie nowy Dziennik Deweloperski gry Homeworld 3 trafił do sieci, koncentrując swoje działania na zaprezentowaniu wydarzeń zza kulis. Nie zabrakło także pokazu wyczekiwanego trybu, który faktycznie po latach powróci...

Studio Blackbird Interactive i wydawca Arc Games zdecydowały się opublikować kolejny dziennik deweloperski, koncentrujący się tym razem na całym procesie powstawania kontynuacji cenionego cyklu.

Fani mogą zapoznać się z szeregiem wypowiedzi ekipy z Vancouver z Kanady, która opowiada o swojej historii, zamiłowania do marki oraz prób jej skutecznego kontynuowania na odpowiednim poziomie.

Zapoznaj się również z: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

Nie zabrakło także wypowiedzi dotyczących zupełnie nowego "rogalikowego" trybu War Games czy też pierwszego rzutu oka na wyczekiwany przez fanów Skirmish Mode.

Krok po kroku zbliżamy się w stronę premiery strategii, która na początku marca przyszłego roku ma zaoferować klasykę w nowoczesnym wydaniu z ulepszeniami i nowości, które mają szansę złożyć się na ostateczny sukces.

Nadchodzący Homeworld 3 ukaże się 13 maja 2024 r. na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners