EA Sports FC wprowadzi tryb z otwartym światem?! Electronic Arts mogło się zainspirować SF 6!

lubiegrac e-sport EA Sports FC wprowadzi tryb z otwartym światem?! Electronic Arts mogło się zainspirować SF 6!
EA Sports FC wprowadzi tryb z otwartym światem?! Electronic Arts mogło się zainspirować SF 6!Tamer Adas | 7 sierpnia 2023, 07:15

EA Sports FC wprowadzi tryb z otwartym światem?! Najnowsze oferta pracy w sportowym dziale Electronic Arts wskazuje na to, że autorzy mogą się zainspirować wydanym przed kilkoma miesiąca Street Fighter 6 oraz nowością, która w tej bijatyce przyjęła się niezwykle ciepło...

W sieci pojawiły się plotki z obozu EA Sports i Electronic Arts, które znacząco rozbudziły zainteresowanie fanów ich piłkarskiej serii. Wiele wskazuje na to, że w przyszło EA Sports FC może zaoferować graczom zupełnie nowy tryb rozgrywki.

Zupełnie nowa oferta pracy sprawia, że gracze mogą już teraz z ekscytacją spoglądać w stronę najpewniej nadchodzącego, zupełnie nowego trybu rozgrywki, który... dla wielu może okazać się sporym zaskoczeniem.

Zapoznaj się też z:

 

Najnowsza oferta pracy wskazuje na to, że zespół poszukuje... ekspertów ze sporym doświadczeniem w kreowaniu gier oraz trybów z otwartym światem! Poszukiwana jest osoba z ponad 10-letnim doświadczeniem!

Celem jest pozyskanie deweloperów, umożliwiających dostarczenie środowiska z otwartym światem, co musi wskazywać na chęć rozpoczęcia zupełnie nowego modelu zabawy.

Inspiracją wydaje się być nowy tryb ze Street Fightera 6, który... pomimo początkowych wątpliwości ostatecznie okazał się jedną z mocniejszych stron najnowszej odsłony, oferując lepszą różnorodność oraz implementację świeżych pomysłów.

 

 

 

Najbliższe EA Sports FC 24 ma ukazać się już 29 września 2023 2023 r. Tytuł trafi do EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners