Electronic Arts miało zaoferować pół miliarda dolarów za licencję Premier League. Czyżby wydawca aż tak mocno wierzył w sukces EA Sports FC?

lubiegrac e-sport Electronic Arts miało zaoferować pół miliarda dolarów
Electronic Arts miało zaoferować pół miliarda dolarów za licencję Premier League. Czyżby wydawca aż tak mocno wierzył w sukces EA Sports FC?Kamil Adas | 15 lutego 2023, 14:15

Trzy dni temu na jednym z profili portalu społecznościowego pojawiła się bardzo ciekawa informacja na temat planu Electronic Arts, z którego dowiedzieć się możemy o próbie nawiązania współpracy z Premier League, która dostępna, by była w nadchodzącej odsłonie EA Sports FC.

Najnowsza gra Electronic Arts - EA Sports FC ma mieć premierę już w tym roku, jednakże gracze w dzisiejszym wpisie dowiedzieć się mogą o nowym bardzo głośnym wycieku na temat możliwej współpracy, o jakim z pewnością musicie usłyszeć. 

W ostatnim czasie mało, co mówi się o nowym produkcie Electronic Arts, lecz cztery dni temu pojawiła się wyciek, który związany jest z wielką propozycją EA względem angielskiej Premier League, jaka chce postawić na współprace w nadchodzącym symulatorze piłki nożnej.

Zapoznaj się też z:

 

Co więcej, z najnowszych informacji usłyszeć możemy, że zagraniczny producent i wydawcy gier zaoferował płatną licencję Premier League na sześć lat, za którą angielska liga może otrzymać nawet pół miliarda dolarów. Niestety, dopóki samo Electronic Arts nas oficjalnie nie poinformuje nie możemy niczego potwierdzić.

Dostrzec jednak możemy, że EA Sports ma szansę otrzymać szereg cennych licencji, które będą miały na celu zwiększenie zainteresowania własnym IP oraz jego ewentualnym sukcesem na starcie, który nie będzie należał do łatwych.

Nadchodzące EA Sports FC ma zadebiutować w 2023 roku. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners