Electronic Arts przeprosiło za swoje ostre odpowiedzi na twitterowym profilu Need for Speed. Studio przyznało, że dało się ponieść emocjom

lubiegrac news Electronic Arts przeprosiło za swoje ostre odpowiedzi na
Electronic Arts przeprosiło za swoje ostre odpowiedzi na twitterowym profilu Need for Speed. Studio przyznało, że dało się ponieść emocjomMaciej Gaffke | 25 listopada 2022, 12:30

Electronic Arts niedawno opublikowało na Twitterze Need for Speed przeprosiny za wcześniejsze odpowiedzi administratora profilu. Użytkownik, który wyraził negatywną opinię o decyzji twórców, doczekał się ostrej retoryki z oficjalnego konta gry.

Wydarzenie miało miejsce kilka dni temu po publikacji wpisu na twitterowym koncie Need for Speed. Electronic Arts zapowiedziało wtedy, że gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży Need for Speed Unbound: Palace Edition, otrzymają przed premierą trzydniowy wczesny dostęp do produkcji.

Zapoznaj się także z: Poradnik jak sfinalizować wyzwanie o specjalną kartę Fernando Morientes w wersji FIFA World Cup Hero 23!

Ta decyzja twórców nie spodobała się pewnemu użytkownikowi, dlatego postanowił ją skrytykować. Oficjalne konto Need for Speed nie pozostało dłużne i w mocnych słowach odpowiedziało na negatywne słowa. Użytkownika nazwano bezmózgiem i kazano mu kupić standardową wersję gry lub dalej płakać. 

Kłótnia między użytkownikiem a kontem Need for Speed szybko zdobyła popularność. Była ona na tyle duża, że Electronic Arts zdecydowało się udostępnić wpis z przeprosinami i skasować przytaczane odpowiedzi.

Studio przyznało, że dało się ponieść emocjom związanymi z premierą Need for Speed Unbound i niektóre z wcześniejszych odpowiedzi przekroczyły granicę. Przeproszono fanów i zapewniono o poprawie w komunikacji.

Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.eurogamer.net/ea-apologises-for-milkshake-brain-response-from-need-for-speed-twitter-account

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners