Epic Games przygotował poprawkę do Aktualizacji 25.11 Fortnite Battle Royale!

lubiegrac e-sport Epic Games przygotował poprawkę do Aktualizacji 25.11 Fortnite Battle Royale!
Epic Games przygotował poprawkę do Aktualizacji 25.11 Fortnite Battle Royale!Kamil Adas | 13 lipca 2023, 14:00

4 Sezon 3 Rozdziału w Fortnite Battle Royale trwa, a Epic Games informuje nas o wprowadzeniu do gry nowej poprawki do Aktualizacji 25.11, która w niedawnym czasie pojawiła się w grze. Jakie zmiany tym razem wprowadził Epic Games?

Epic Games w niedawnym czasie przegotował dla graczy najnowszą Aktualizację 25.11 wraz z ciekawym wydarzeniem do Fortnite Battle Royale, jednakże dzisiaj przyszedł czas na poprawkę do aktualizacji, która została wprowadzona do gry zaledwie dwa dni temu.

Zapoznaj się z: Najlepsze gry e-sportowe, czyli jakie produkcje wciąż gwarantują rywalizację na najwyższym, zawodowym poziomie...

Pomimo, że w Fortnite trwa Letnia Eskapada to gracze mogą wziąć udział w kolejnej imprezie Fontannie Klepu. Fontanna ta pozwala nam poprzez rzucenie i ochlapanie siebie i drużyny przywrócić zdrowie członków oraz zapewnić na krótko nieograniczenie odzyskiwania energii. 

Co więcej, przedmiot ten możemy znaleźć w egzotycznych holo-skrzyniach, łupolamach, czy na ziemi. Dodatkowo wspomnieć, także musimy o dwóch nowych rozszerzeniach rzeczywistości Zabawa w Fontannie oraz Podręczna Lotnia Podróżnika, które dostępne są już w grze.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.fortnite.com/news/fortnite-battle-royale-v25-11-july-11-hotfix-start-the-party-with-slap-splash

Gra: Fortnite
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners