EVERSPACE 2 trafił do Xbox Game Passa z aktualizacją Khait Nebula: Stranger Skies i datą premiery pełnego wersji

lubiegrac news EVERSPACE 2 trafił do Xbox Game Passa z aktualizacją Khait
EVERSPACE 2 trafił do Xbox Game Passa z aktualizacją Khait Nebula: Stranger Skies i datą premiery pełnego wersjiTamer Adas | 23 października 2021, 07:10

Powstająca gra ROCKFISH Games - EVERSPACE 2 trafiła do Xbox Game Passa wraz z aktualizacją Khait Nebula: Stranger Skies i datą premiery pełnego wersji.

Jedno z najbardziej znanych studiów AA ogłosiło, że nawiązało partnerstwo z Microsoftem, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą w ramach abonamentu Xbox Game Pass na PC (i oczywiście w wersji Ultimate) bez dodatkowych opłat sprawdzić EVERSPACE 2.

Gra dostępna jest w najnowszej wersji, która 3 listopada wzbogaci się o aktualizację (już eksperymentalnie dostępnej na Steam) Khaït Nebula. Od czasu wprowadzenia Wczesnego Dostępu, do gry udało się wprowadzić aż 65% elementów fabularnych z trzema dodatkowymi systemami gwiezdnymi czy rozbudowanym handlem, szybką podróżą i endgame'em.

Twórcy niestety zmuszeni zostali do przesunięcia premiery obiecującego projektu na 2023 rok, zatem jeszcze przez mniej niż 2 lata trwać będą nad opracowaniem pełnego wydania. Do tego czasu co piątek odbywają się prezentacje najnowszy wersji deweloperskich, w którym Michael Schade dzieli się także swoimi spostrzeżeniami, odpowiadając przy okazji na pytania.

Zapoznaj się również z: Końcówka 2021 roku w Xbox Games Passie zapowiada się naprawdę nieźle!

Po tym, jak dzięki partnerstwu udało nam się wydać oryginalne EVERSPACE jako część ID@Xbox w Xbox Game Preview i w usłudze Xbox Game Pass już po wydaniu, jesteśmy zachwyceni mogąc pracować po raz kolejny z naszymi przyjaciółmi z Microsoftu, aby wprowadzić jeszcze więcej kosmicznych akcji na system Windows 10 i platformy Xbox w EVERSPACE 2 - powiedział Michael Schade, CEO i współzałożyciel ROCKFISH Games. - Współpraca ta nie tylko pozwoli pilotom z Game Passa wskoczyć za stery kosmicznych maszyn wcześniej, lecz także da naszemu zespołowi dodatkowe fundusze na jak najlepsze dokończenie historii tak jak obiecywaliśmy, dopięcie rozgrywki na ostatni guzik i zapewni najwyższy poziom gry na wszystkich platformach. -

Zespół ROCKFISH Games ma niesamowitą historię w dostarczaniu zachwycających graficznie i uzależniających gameplayowo kosmicznych strzelanek na wszystkie platformy już od 15 lat i jesteśmy podekscytowani tym, że ich najnowsze dzieło pojawi się na komputerach z systemem Windows 10, 11 i konsolach z rodziny Xbox - powiedział Chris Carla, Head of ID@Xbox z Microsoft. - Dzięki najlepszej w swojej klasie grafice, wciągającej rozgrywce w modelu looter-shooter, przystępnym walkom w kosmosie i eksploracji, dopasowanemu sterowaniu zarówno dla zestawu mysz + klawiatura jak i dla gamepadów oraz otwartemu podejściu zespołu weteranów do tworzenia gry, EVERSPACE 2 to idealny tytuł dla usług Xbox Game Preview i Xbox Game Pass. -

EVERSPACE 2 w pełnej wersji ukaże się w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox S oraz Xbox X.

Everspace 2 na GOG.com

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners