Jesienna aktualizacja Armed & Dangerous trafiła do EVERSPACE 2 z wyczekiwanymi nowościami!

lubiegrac news Jesienna aktualizacja Armed & Dangerous trafiła do EVERSPACE 2 z wyczekiwanymi nowościami!
Jesienna aktualizacja Armed & Dangerous trafiła do EVERSPACE 2 z wyczekiwanymi nowościami!Tamer Adas | 3 października 2023, 23:30

Armed & Dangerous to nazwa jesiennej aktualizacji gry EVERSPACE 2, która doczekała się kolejnej dawki elementów, jeszcze bardziej rozbudowujących rozgrywkę, wprowadzającą cenne modyfikatory i zwiększone szanse na spersonalizowanie sobie elementów pod własne preferencje. Nie zabrakło nawet obsługi systemu MacOS!

Aktualizacja Armed & Dangerous w EVERSPACE 2

Niemieckie studio ROCKFISH Games zdecydowało się udostępnić najnowszą aktualizację do swojej gry EVERSPACE 2, która wzbogaciła się między innymi o zupełnie nowe bonusy oraz modyfikatory, oferujące dodatkowe, wcześniej niedostępne możliwości rozwoju bohatera oraz naszego okręgu, zgodnie z własnymi preferencjami.

Od tej pory oficjalnie wspierany jest system MacOS, dzięki czemu posiadacze sprzętów od Apple będą mogli wyruszyć w niezwykłą kosmiczną podróż, która prezentuje się momentami wręcz zjawiskowo.

W sprzedaży pojawiłą się także osobna ścieżka dźwiękowa oraz artbook cyfrowych, dizęki którym fani będą mogli jeszcze w nieco inny sposób spojrzeć na ceniony tytuł, którzy sprzedał się w przeszło 400 tysiącach kopii oraz poprzez Game Passa przekroczył milion wyjątkowych grających.

Zapoznaj się też z: Brakuje Wam chwil na relaks? Te gry mogą okazać się dla Was świetnymi propozycjami na końcówkę 2023 roku!

Nowości w aktualizacji Armed & Dangerous

Aktualizacja Armed & Dangerous wprowadza również do EVERSPACE 2 dodatkowe opcje dostosowania, odświeżoną gamę dostępnych utworów muzycznych czy pomniejsze dodatki sprawiające, że zabawa staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Co czeka dalej EVERSPACE 2?

Autorzy już teraz zdecydowali się zdradzić, że tegorocznej zimy spodziewać się możemy limitowanego, fizycznego wydania artbooka z przeszło 280 stronami z rysunkami Tobiasa Franka oraz całego zespołu.

Wiosną 2024 roku liczyć można na drugą dużą, darmową aktualizacją z nowymi legendami, modułami, rozwinięciem zawartości w ramach endgame'u oraz szeregiem poprawek do problemów, które wciąż doskwierają fanom...

Przeczytaj też:

 

Nie ma nic lepszego niż ogromny renesans gatunku gier kosmicznych, a zespół ROCKFISH jest niesamowicie szczęśliwy z możliwości bycia jego częścią. Naszym zamiarem było stworzenie przystępnej, kosmicznej gry przygodowej w stylu arcade i jak widać to, co stworzyliśmy, podoba się kosmicznym pilotom na całym świecie - powiedział dyrektor generalny ROCKFISH Games, Michael Schade. - EVERSPACE 2 radzi sobie nawet lepiej niż oryginał. W tym samym czasie zaobserwowaliśmy prawie trzykrotnie większą sprzedaż na każdej platformie i ponad czterokrotnie większą liczbę graczy korzystających z Game Pass. -

W ciągu ostatnich sześciu lat nasz zespół zbudował coś naprawdę wyjątkowego — wspaniałą rozgrywkę kosmiczną dla jednego gracza i pełną pasji społeczność fanów science fiction, z których niektórzy spędzili setki godzin w DMZ – powiedział Schade. - Ten rok był największym w historii tego gatunku, a Everspace 2 jest jedną z najwyżej ocenianych gier kosmicznych wydanych na wszystkich platformach. Dzisiejsza aktualizacja to preludium do dalszej ciężkiej pracy i sukcesu, a w przyszłym roku pojawi się jeszcze bardziej ekscytująca zawartość. -

Omawiane EVERSPACE 2 ukazało się na komputerach osobistych 6 kwietnia 2023 roku. Tytuł dziś, 15 sierpnia zagości na Xbox Series S, Xbox Series X (w Xbox Game Pass) oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners