EVERSPACE 2 w końcu trafiło do Wczesnego Dostępu na PC-tach! Czas na kolejne, kosmiczne przygody!

lubiegrac news EVERSPACE 2 w końcu trafiło do Wczesnego Dostępu na PC-tach! Czas na kolejne, kosmiczne przygody!
EVERSPACE 2 w końcu trafiło do Wczesnego Dostępu na PC-tach! Czas na kolejne, kosmiczne przygody!Tamer Adas | 18 stycznia 2021, 23:35

ROCKFISH Games ogłosiło, że dziś oficjalnie rozpoczął się Wczesny Dostęp na PC-tach gry EVERSPACE 2, którą można już sprawdzić w ograniczonej formie. 

Za pośrednictwem Steama oraz GOG-a możemy się już zapoznać ze Wczesnym Dostępem gry EVERSPACE 2, która po przesunięciach premiery Cyberpunka 2077, w końcu mogła spokojnie zagościć na rynku.

Produkcja zagościła w ograniczonej formie, która ma zapewnić graczom około 25 godzin swobodnej zabawy wraz z kilkoma typami zabawy, włączając w to także fragment głównego wątku fabularnego.

Przeczytaj także: Nioh 2 – The Complete Edition z nowym zwiastunem przypominającym o premierze w przyszłym miesiącu!

W obecnym stanie możemy się zająć poza zadaniami licznymi zagadkami, rozwojem z iście RPG-ów, craftingiem, szeregiem przedmiotów oraz perków i innych niespodzianek.

Dzięki dodatkowemu czasowi, możliwe było jeszcze mocniejsze dopracowanie wielu elementów, czy wprowadzenie zupełnie nowych jak chociażby osiągnięcia, więcej kosmitów, wyzwań oraz atrakcji przed nami stawianymi.

EVERSPACE 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners