EVERSPACE 2 ze sporą aktualizacją ZHARKOV: THE VORTEX oraz sporą dawką ciekawych nowości!

lubiegrac news EVERSPACE 2 ze sporą aktualizacją ZHARKOV: THE VORTEX oraz sporą dawką ciekawych nowości!
EVERSPACE 2 ze sporą aktualizacją ZHARKOV: THE VORTEX oraz sporą dawką ciekawych nowości!Tamer Adas | 20 czerwca 2021, 07:10

EVERSPACE 2 doczekało się wprowadzenia aktualizacji ZHARKOV THE VORTEX, rozszerzającej Wczesny Dostęp o nową zawartość projektu.

Studio ROCKFISH Games zdecydowało się wprowadzić kolejną dawkę nowości do swojej nadchodzącej gry EVERSPACE 2, stawiając na rozszerzenie zawartości trwającego Wczesnego Dostępu.

Zapoznaj się również z: Wrażenia z początkowej fazy Wczesnego Dostępu EVERSPACE 2 - Malutka zawartość rozgrywki zupełnie nowej generacji?

W ramach aktualizacji Zharkov The Vortex gracze mogą liczyć na zupełnie nowy system Gwiazd, zmieniający wiele pomniejszych elementów rozgrywki. Przy tej okazji zdecydowano się wprowadzić nowy pakiet misji głównych oraz pobocznych.

Nie mogło nie zabraknąć pomniejszych Aktywności, Misji oraz Wyzwań, w trakcie których będziemy mogli zająć się ciekawymi aktywnościami. Ba, od teraz możemy pozyskać nawet nowego kompana!

To także nie koniec, ponieważ podniesiono maksymalny poziom oraz zapewniono nowy typ statku - The Vanguard.

EVERSPACE 2 ukaże się w 2022 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox S oraz Xbox X.

Everspace 2 na GOG.com

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners