Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna, drugą tajemniczą grą na platformie Epic Games Store

lubiegrac news Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna, drugą tajemniczą grą na platformie Epic Games Store
Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna, drugą tajemniczą grą na platformie Epic Games StoreAgata Dudek | 25 maja 2023, 18:50

Poznaliśmy drugą z serii "tajemniczych gier" jakimi teraz będzie się z nami dzieliła platforma Epic Games Store. Już  wiemy, że jest to Fallout: New Vegas - Ultimate Edition.

Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna darmową grą na Epic Games Store

Zgodnie z zapowiedziami, od godziny 17-tej wiemy co ukrywa się pod hasłem "tajemnicza gra". Platforma Epic Games Store ujawniła sekret gry schowanej pod zasłoną i oto do naszej biblioteki może wpaść tym razem trafić może Fallout: New Vegas - Ultimate Edition.

Zapoznaj się także z: W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa Drużyna LaLiga TOTS, w które znalazł się Robert Lewandowski!

Czym jest Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna?

Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna to gra akcji RPG strzelanka, jedna z serii stworzona przez Obsidian Entertainment, wydana dzięki Bethesda Softworks, w której tym razem przenosimy się do Las Vegas, w którym roznosi się radioaktywny opad, a my z bronią będziemy odkrywać pustkowie. 

Tajemnicza gra darmówką na tydzień: od 25 do 25 maja do 1 czerwca 2023 roku

Za tydzień Epic Games Store ponownie Epic Games Store schował grę pod hasłem "Tajemnicza gra" Nie wiemy zatem co za tytuł trafi do naszej biblioteki już za tydzień. Być może będzie to znów godna polecania, ceniona growa produkcja. 

Zapoznaj się także z: Alone in the Dark Spotlight, wydarzenia poświęcone grze odbędzie się już czwartkowej nocy. Oto zapowiedź!

Czym jest Tajemnicza gra?

Z racji na "tajemniczą grę" nie wiemy czym jest ów tytuł, do jakiego gatunku należy i o czym opowiada. Na takie informacje poczekamy jeszcze nieco ponad sześć dni. Wtedy dowiemy się, o jaki tytuł tym razem wzbogaci się nasza biblioteka. 

Epic Games Store - pobierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners