Fallout, Prime Video prezentuje opisy postaci z nadchodzącego w kwietniu serialu

lubiegrac newsy filmowe Fallout, Prime Video prezentuje opisy postaci z nadchodzącego w kwietniu serialu
Fallout, Prime Video prezentuje opisy postaci z nadchodzącego w kwietniu serialuAgata Dudek | 7 grudnia 2023, 23:00

Poznaliśmy już pierwsze zdjęcia z nadchodzącego wielkimi krokami serialu od Prime Video, bazującego na serii gier wideo Fallout. Mieliśmy okazję zobaczyć także pierwszy jego zwiastun. A tymczasem Prime Video przybliży nam postaci z jakie będziemy bliżej pzonawać już w kwietniu przyszłego roku w serialu Fallout.

Fallout serial akcji w klimacie science-fiction, luźno bazujący na growej serii został już przez Prime Video pokazany na pierwszych zdjęciach. Po zwiastunie, który możecie oglądać poniżej, a który został oficjalnie pokazany przez wspomniany serwis, Prime Video podzieliło się z nami bohaterami serialowej opowieści, których dzięki temu, zanim serial zadebiutuje, możemy bliżej poznać. 

O czym jest Fallout?

Fabuła Fallout oparta jest, jak już wspominaliśmy na najlepszych serii gier wideo wszech czasów i rozgrywa się aż 200 lat po apokalipsie, która sprawiła, że ludzie chowali się w luksusowych schronach, chroniąc się przed napromieniowaniem. Pewnego dnia zostają jednak zmuszeni do opuszczenie swojego spokojnego i bezpiecznego domostwa i powrotu do napromieniowanego piekła. Tam gdzie zostali ich przodkowie znajduje się niezwykle złożony świat, brutalny, ale i dziwnie tajemniczy i piękny.

Zapoznaj się również z: Nowy tryb rozgrywki i DLC trafił do Ghostrunner 2! One More Level i 505 Games zdradzają szczegóły dalszego wsparcia gry

Obsada i twórcy Fallout

W obsadzie Fallout znaleźli się: Walton Goggins (Prawi Gemstonowie, Ostatnie dni Ptolemeusza Greya), Aaron Moten (Ojciec Stu, Wyzwolenie), Kyle MacLachlan (Capone, Miranda's Victim), Ella Purnell (Yellowjackets, Armia umarłych). A także: Xelia Mendes-Jones, Moises Arias, Johnny Pemberton, Leer Leary.

W obsadzie serialu znaleźli się również: Moisés Arias (Król Staten Island), Kyle MacLachlan (Twin Peaks), Sarita Choudhury (Homeland), Michael Emerson (Impersonalni), Leslie Uggams (Deadpool), Frances Turner (The Boys), Dave Register (Heightened), Zach Cherry (Rozdzielenie), Johnny Pemberton (Ant-Man), Rodrigo Luzzi (Nierozłączni), Annabel O'Hagan (Prawo i porządek: sekcja specjalna), Xelia Mendes-Jones (Koło czasu).

Reżyserią seriali zajął się Jonathan Nolan, autorami scenariusz są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner. Serial wyprodukowało Kilter Films, a producentami wykonawczymi są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Nolan wyreżyserował pierwsze trzy odcinki. Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner są producentami wykonawczymi, scenarzystami i showrunnerami. Amazon MGM Studios i Kilter Films produkują we współpracy z Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks.

Przeczytaj także: Fort Solis od Fallen Leaf zostanie zekranizowane przez szwedzkie Studios Extraordinaires

Opis postaci Fallout

Serial Fallout, jak już wspominaliśmy luźno bazuje na serii growej, ale posiada dość bogaty przekrój bardzo ciekawych postaci. Ich opisy, charaktery znajdziecie w opisach poniżej. 

  • Lucy (Ella Purnell) optymistyczną i pełną chęci do działania mieszkanką Krypty. Lucy jest kobietą spokojną o idealistycznej naturze. Pewnego dnia zostaje wystawiona na próbę, gdy ludzie krzywdzą jej bliskich.
  • Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który ukrywa swoją tragiczną przeszłość. Służy w militarystycznej frakcji o nazwie Bractwo Stali. Wierzy w szlachetność misji Bractwa, które ma za zadanie  zaprowadzeniu prawa i porządku na Pustkowiach.  jest gotów na wszystko, by zrealizować ich cele.
  • Ghul (Walton Goggins) przetrwał na pustkowiach jako łowca nagród. Pragmatyczny, bezwzględny i skrywa tajemniczą przeszłość.
  • Hank nadzorca (Kyle MacLaughlin), nadzorca Krypty 33 i ojciec Lucy, którego marzeniem jest zmienić świat na lepsze.

Odcinki Fallout

Serial  Fallout przewidziany jest na ten moment na jeden sezon, który ma liczyć sobie standardową ilość odcinków, czyli osiem. Nie wiemy czy produkcja będzie przedłużana na kolejne sezony. 

Przeczytaj także: Fort Solis od Fallen Leaf zostanie zekranizowane przez szwedzkie Studios Extraordinaires

Kiedy zadebiutuje Fallout?

Fallout zadebiutuje na Prime Video 12 kwietnia 2024 roku. 

Zwiastun Fallout

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners