Premiera Avatar Frontiers of Pandora dziś ma miejsce, oferując graczom między innymi wyjątkową kartę graficzną od AMD

lubiegrac publicystyka Premiera Avatar Frontiers of Pandora dziś ma miejsce, oferując
Premiera Avatar Frontiers of Pandora dziś ma miejsce, oferując graczom między innymi wyjątkową kartę graficzną od AMDTamer Adas | 7 grudnia 2023, 22:20

Dziś miejsce ma premiera Avatar Frontiers of Pandora najnowszej gry Ubisoftu oraz Massive Entertainment, które zdecydowały się zabrać graczy do świata znanego z kinowych obrazów. Czego się fani mogą spodziewać po tej propozycji?

O czym jest Avatar Frontiers of Pandora?

Od dłuższego czasu Ubisoft przygotowywał graczy do premiery swojego growego Avatara, który zgodnie z wizjami autorów miał być wielkim otwarciem dla marki (ponownym) w tym medium. Ostatecznie pierwsza odsłona co prawda zachwyca światem przedstawionym, ale zawodzi pod względem rozgrywki.

Jako Na'Vi stojąca pomiędzy światami, główna bohaterka spróbuje odeprzeć zagrożenie ze strony ludzkich najeźdźców. Ci tymczasem próbują się osadzić na obcej planecie, aby uczynią ją miejscem, gdzie nasz gatunek mógłby przetrać. To sprawia, że pomiędzy stronami pojawia się naturalne pole do konfliktu...

Co kształtuje rozgrywkę w Avatar Frontiers of Pandora?

Podczas zapowiedzi tytułu mogliśmy się przekonać, że Frontiers of Pandora pod niektórymi względami mocno przypomina cykl Far Cry, ze sporym otwartym światem, rozbudowaną mechaniką walki i strzelaniem z łuku z licznymi aktywnościami od podjęcia się w trakcie zabawy.

Tytuł już dziś doczekał się wsparcia FSR-a 3, oferującego nową jakość optymalizacji graficznej w wykonaniu AMD. W ten sposób z wykorzystaniem śledzenia promieni fani mogą liczyć nawet na 148 klatki na sekundę, jeżeli posiadają kartę RX 7900 XTX.

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje Avatar Frontiers of Pandora

Wbrew oczekiwaniom Ubisoft nie doczekał się świetnego przyjęcia, gdyż średnia ocen 69/100 i wskaźnik poleceń wynoszący 50% (za opencritic) to nie rezultaty, które by były satysfakcjonujące dla graczy oraz korporacji. Niestety pomimo posiadania znakomitego świata oraz kilku pomysłów, ostatecznie deweloperom nie udało się odpowiednio angażujących zadań.

Zapoznaj się również z: Czy Avatar Frontiers of Pandora będzie hitem? - Oto pierwsze oceny nowej gry Ubisoft Massive!

Wybrane oceny Avatar Frontiers of Pandora

  • 90/100 - Destructoid,
  • 85/100 - God is a Geek,
  • 80/100 - VideoGamer, But Why Tho?, GamingTrend, Gamer Guides,
  • 75/100 - Atarita, Oyungezer Online,
  • 70/100 - Spaziogames,
  • 60/100 - Cultured Vultures, GGRecon,
  • 50/100 - TechRaptor, Stevivor,
  • 40/100 - INDIANTVCZ.

Premiera Avatar Frontiers of Pandora

Premiera Avatar Frontiers of Pandora odbędzie się już 7 grudnia 2023 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Zwiastun premierowy Avatar Frontiers of Pandora

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa + https://opencritic.com/game/15397/avatar-frontiers-of-pandora

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners