Forspoken gwoździem do trumny Luminous Productions. Studio łączy się ze Square Enix!

lubiegrac news Forspoken gwoździem do trumny Luminous Productions. Studio łączy się ze Square Enix!
Forspoken gwoździem do trumny Luminous Productions. Studio łączy się ze Square Enix!Maciej Gaffke | 1 marca 2023, 12:00

Luminous Productions połączy się ze Square Enix. Spowodowane jest to słabym przyjęciem przez graczy Forspoken, które było flagową produkcją studia. Twórcy przekazali, że gra otrzyma w najbliższym czasie aktualizację oraz dodatek.

Forspoken i Luminous Productions nie mają łatwo. Sama gra jest przeciętnie oceniana przez społeczność, której duża część twierdzi, że rozgrywka jest monotonna. Produkcji nie pomogły także szumne zapowiedzi, zawierające zmanipulowane recenzje dziennikarzy

Zapoznaj się także z: AMD Ryzen 9 7950X3D i 7900X3D zadebiutowały, tak jak Destiny 2 Upadek Światła, Animal Shelter Simulator blisko PS4 i PS5 - Krótkie Info

Wyniki ze sprzedaży nie były powalające, a słabe oceny tylko przesądziły los Luminous Productions. Studio od 1 maja stanie się częścią Square Enix. Przypomnijmy, że producent Forspoken został założony w 2018 roku i miał skupiać się na rozwijaniu wysokobudżetowych gier.

Deweloperzy jednak nie porzucają Forspoken. Tytuł ma niedługo otrzymać wcześniej zapowiadaną aktualizację, a później dodatek In Tanta We Trust. Według podanych informacji powinien on zadebiutować latem, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie.

Luminous Productions podziękowało graczom w swoich mediach społecznościowych za wsparcie i śledzenie rozwoju tworzonych gier. Prace nad nowymi projektami nadal będą kontynuowane, ale już pod szyldem Square Enix. 

Forspoken zadebiutowało 24 stycznia 2023 roku. Gra jest dostępna na komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Forspoken
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners