Wampiry powracają do Fortnite za sprawą wydarzenia Koszmarów Czar 2023! Nadciągają także Michael Myers oraz Alan Wake!

lubiegrac e-sport Wampiry powracają do Fortnite za sprawą wydarzenia Koszmarów
Wampiry powracają do Fortnite za sprawą wydarzenia Koszmarów Czar 2023! Nadciągają także Michael Myers oraz Alan Wake!Tamer Adas | 10 października 2023, 23:55

Oficjalnie w Fortnite startuje wydarzenie Koszmarów Czar 2023, za którego sprawą do początku listopada będziemy mogli delektować się mrocznym klimatem, szeregiem nowych broni oraz pojawieniem się między innymi Michaela Myersa oraz Alana Wake'a!

Epic Games oficjalnie ogłosiło wprowadzenie kolejnego, znanego już fanom wydarzenia Koszmarów Czar, wraz z którym popularna gra wieloosobowa doczeka się wprowadzenia szeregu nowości utrzymanych w horrorowym klimacie, naznaczonym między innymi wampirycznych wpływów.

Hordobicie w Fortnite Koszmarów Czar 2023

Oficjalnie rozgrywka ponownie może się pochwalić wsparciem Hordobicia, wyjątkowej inicjatywy nastawionej na odpieranie ataków potworów wywodzących się z Sześcianu. Im dłużej sobie poradzimy, tym lepszy rezultat uzyskamy, a na samym końcu czekać będzie potężny, finałowy boss. W ramach dodatkowych Wyzwań i Odkryć, liczyć możemy na specjalne nagrody!

Zapoznaj się również z: Pojawiły się informację na temat turniejów w Fortnite Battle Royale w nowym 4 Sezonie 4 Rozdziału!

Fortnite Koszmarów Czar 23 pod znakiem Kado Throne'a

Zabawa ogólna wzbogaciła się o Strzelbę na Kołki, która będzie szczególnie cenna na Kado Throne'a, który pozostawia po sobie nowoczesną i niezwykle potężną Wampiryczną Klingę Throne'a. Zapomnieć nie sposób także o drogocennej i skutecznej Wyrzutni dyń, niezwykłej Miotły wiedźmy czy zaskakujących cukierków, które oferując nieco inne bonusy. Specjalnie przygotowane misje oraz zlecenia zaoferują pakiet składających się z plecaka, sztandaru, emotki, graffiti czy lotni oraz muzyki do lobby.

Jakie skórki zgarniemy w ramach Fortnite Koszmarów Czar 2023?

Pozyskać będzie można także skórki Michaela Myersa oraz Alana Wake'a z jego drugiej, właśnie horrorowej części przygód i zmagań z poważnymi koszmarami i szaleństwem czystej postaci. Nie zabraknie także powrotu klasycznych, wcześniej oferowanych dekoracji oraz ubrań.

W ramach beta testów oferowana będzie funkcja Szybki wybór broni, z pomocą której sprawniej będzie można przełączać się pomiędzy poszczególnymi "pukawkami". Pamiętajmy jednak, że ta opcja będzie dalej testowana czy modyfikowana. Przy okazji Epic Games Publishing zdecydował się ogłosić zakończenie wsparcia OS9 w ramach wersji na urządzenia mobilne z systemami Android.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners