Pojawiły się informację na temat turniejów w Fortnite Battle Royale w nowym 4 Sezonie 4 Rozdziału!

lubiegrac e-sport Pojawiły się informację na temat turniejów w Fortnite
Pojawiły się informację na temat turniejów w Fortnite Battle Royale w nowym 4 Sezonie 4 Rozdziału!Kamil Adas | 29 sierpnia 2023, 14:05

W Fortnite Battle Royale nowy 4 Sezon 4 Rozdziału trwa, a Epic Games informuje nas o zmianach i nowościach w turniejach, jakie będą pojawiać się w tym sezonie w grze. Jakie zmiany i nowości tym razem pojawiły w Fortnite?

Epic Games zaledwie kilka dni temu przygotowali wyczekiwana przez wszystkich graczy i fanów nową aktualizację, która wprowadziła najnowszy 4 Sezon 4 Rozdziału do Fortnite, lecz my skupiamy się na kolejnych informacjach na temat turniejów w grze. 

Zapoznaj się z: Nowości w 4 Sezonie 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale! Jakie nowości pojawiły się w grze?

Jak było to zapowiadane przez jakiś czas twórcy Fortnite ogłosili oficjalne zresetowanie wszystkich rang w grze rankingowej w nowym sezonie. Co więcej, pojawił się również regulamin, z którego dowiedzieć się możecie, jaką trzeba posiadać rangę, aby móc wziąć udział w danych turniejach.

Dodatkowo nadeszły zmiany w punktacji, jakie prócz otrzymania punktów za likwidacje graczy i zajęte miejsce będą, także za zdobycie wieży meteorologicznej oraz przejęcia Wyspy Łupów. Wspomnieć musimy też o turniejach takich, jak FNCS Community CUP, Mix UP Monday, Victory Cash CUP, PlayStation CUP, Cash UP oraz Console Champions CUP, które dostępne będą w tym sezonie w Fortnite. 

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.fortnite.com/competitive/news/fortnite-battle-royale-chapter-4-season-4-competitive-details

Gra: Fortnite
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners