Nowości w 4 Sezonie 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale! Jakie nowości pojawiły się w grze?

lubiegrac e-sport Nowości w 4 Sezonie 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale! Jakie nowości pojawiły się w grze?
Nowości w 4 Sezonie 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale! Jakie nowości pojawiły się w grze?Kamil Adas | 26 sierpnia 2023, 21:50

W jednym z moich ostatnich wpisów dowiedzieć się mogliście o zwiastunie nowego sezonu w Fortnite Battle Royale, a my dzisiaj skupiamy się na nowościach 4 Sezonu 4 Rozdziału, jakie ukazały się we wczorajszym dniu w grze. Jakie nowości zagościły do Fortnite? 

Epic Games zaledwie we wczorajszym dniu przygotował dla nas wielką aktualizację, na którą wielu graczy czekało w ostatnim czasie. Wprowadziła ona najnowszy 4 Sezon 4 Rozdziału w Fortnite Battle Royale, w którym zaszło kilka istotnych zmian i nowości, o jakich się dzisiaj dowiecie. 

Pojawiły się nowe lokalizacje na mapie takie, jak Witalne Wczasowisko, Radykalna Rekreacja, czy Lunarne Lokum. Dostępny jest również nowy sprzęt oraz nowe bronie takie, jak Taran Rakietowy, Wieżyczka Biznesowa, Torebka Rabusia i Mała Podkładka Zderzeniowa, jaka pozwoli nam zgarnąć świetne łupy.

Zapoznaj się z:

 

Wśród łupów znalazł się Tommy Gun Midas, Łuk Bum Bum TNTINY, Bezdenna Beczka Obfitości Oceany, Strzelba Ładowana Kitka, Wyrzutnia Uderzeniowa Kitka, Miotacz Promieni Zyga i Cośka, Karabin Szturmowy Fundamenta MK-Siedem oraz Pistolet Maszynowy Żądło Gunnara.

Co więcej, pojawił się nowy pojazd dla graczy Nitro Fanga, który posiada hamulec ręczny. Przywrócone zostały, także trzy bronie Zdalne ładunki wybuchowe, Karabin snajperski z tłumikiem oraz Pistolet z tłumikiem.

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.fortnite.com/news/whats-new-in-fortnite-battle-royale-chapter-4-season-4-last-resort

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners