Gears 6... a raczej Gears of War E-Day faktycznie będzie w stanie zachwycić graczy? - XGS 2024

lubiegrac news Gears 6... a raczej Gears of War E-Day faktycznie będzie w stanie zachwycić graczy? - XGS 2024
Gears 6... a raczej Gears of War E-Day faktycznie będzie w stanie zachwycić graczy? - XGS 2024Tamer Adas | 9 czerwca 2024, 20:20

Oficjalnie Gears E-Day pojawiło się na wydarzeniu Xbox Games Showcase 2024! Gracze mogą ujrzeć co czeka flagową markę, która ponoć może się doczekać jednej z najlepszych odsłon w swojej historii. Czego się możemy spodziewać po tej propozycji?

Gears E-Day na Xbox Games Showcase 2024

O nowej grze The Coalition oraz Xbox Game Studios, mówiło się od początku tego roku, a fani mogą już teraz ujrzeć, czy faktycznie plotki o super jakości się potwierdzą. Szósta numerowana odsłona ma być ważnym zamknięciem dla poruszających wydarzeń, które miały miejsce w poprzedniczce.

Bohatery utracili niemalże wszystko, nie zostało im wiele, aby móc powstrzymać nowe, jeszcze potężniejsze zagrożenie, które może doprowadzić do zagłady ludzkości.

Przeczytaj również:

 

Wspólnie nie mogą jednak opłakiwać poległych i straty, ponieważ narasta konieczność powstrzymania nadciągającego zła, stawiającego wciąż i wciąż coraz wyżej poprzeczkę zagrożenia.

Zaskoczeniem okazało się zmienienie tytułu ponownie w stronę Gears of War, natomiast dopisek E-Day zapowiada, że nowa gra ma być bardziej skupiona na kwestii przetrwania i radzenia sobie z dokonaną katastrofą.

Gears of War E-Day nie ma daty premiery, gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series.

Zwiastun Gears E-Day z Xbox Games Showcase 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners