Gellert Grindelwald zmieni swój wygląd w filmowej serii Fantastyczne zwierzęta! Mads Mikkelsen zastąpi Johnny Deppa!

lubiegrac news Gellert Grindelwald zmieni swój wygląd w filmowej serii
Gellert Grindelwald zmieni swój wygląd w filmowej serii Fantastyczne zwierzęta! Mads Mikkelsen zastąpi Johnny Deppa!Tamer Adas | 26 listopada 2020, 07:00

Warner Bros. oficjalnie potwierdził, że Johnny Depp zostanie zastąpiony Madsem Mikkelsenem, który wcieli się w Grindelwalda w 3. Fantastycznych Zwierzętach.
 
Filmowa seria sequeli cyklu Harry Potter doczekała się zmiany aktora wcielającego się w głównego antagonistę, Gellerta Grindelwalda. W trzeciej części nie zobaczymy już Johnny Deppa, zmagającego się z prywatnymi problemami.
 
 
Warner Bros. zdecydowało się oficjalnie zakończyć plotki, jednocześnie zapowiadając fanom czego się mogą spodziewać po trzeciej części, w której wystąpi we wspomnianej roli Mads Mikkelsen.
 
Produkcja w dalszym ciągu ma się ukazać latem 2022 roku, jednakże nie można wykluczyć, że w międzyczasie dojdzie do jakiś zmian, które powstrzymają kolejne przygody Newsa Scamandera na Srebrnym Ekranie.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/mads-mikkelsen-officially-hired-to-replace-johnny-depp-in-fantastic-beasts-3/1100-6484901/

Tagi: książka,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners