Generative AI napędza Kropki w Peridot! Niantic rozwija technologicznie swój ostatni hit AR

lubiegrac newsy hardware Generative AI napędza Kropki w Peridot! Niantic rozwija technologicznie swój ostatni hit AR
Generative AI napędza Kropki w Peridot! Niantic rozwija technologicznie swój ostatni hit ARTamer Adas | 18 listopada 2023, 20:05

Generative AI to zupełnie nowe rozwiązanie w postaci sztucznej inteligencji, które napędza za sprawą nowej aktualizacji mobilną grę Peridot od studia Niantic.

Niantic zdecydowało się oficjalnie zdradzić, że poprzez ostatnią aktualizację wprowadziła do Peridot sporą aktualizację, której główną zawartością jest wprowadzenie sztucznej inteligencji poprzez Generative AI do gry.  W te sposób cyfrowe Kropki będą się uczyć wchodzenia w interakcję z różnego typu obiektami ze świata rzeczywistego.

Współczesny Tamagotchi będzie się starał zrozumieć otoczenie, dane zostaną przełożone na język programowania LLM, a następnie wygenerowana została reakcja, która powinna być zdecydowanie precyzyjniejsza, aniżeli ogólne wskazania deweloperskie, nie mogące się oprzeć na tak dużej ilości danych.

Zapoznaj się również z: Szósty Acer Education Summit poświęcony edukacji jest już za nami

To także możliwość wygenerowania jeszcze większej ilości zaskakujących reakcji na to co się dzieje za naszą kamerą. To krok w stronę zapewnienia jeszcze lepszych i wyjątkowych reakcji.

Studio ponownie udowadnia, że nie boi się stosować w swoich tytułach najnowszych rozwiązań, pytanie jednak brzmi, w jakim stopniu zachowana zostanie prywatność w chwili, gdy nie tylko nagrywane jest na przykład nasze mieszkanie, ale także w mgnieniu oka są o nim informacje przetransformowane.

Peridot jest dostępne na wybranych rynkach w App Store jak i w Google Store.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Peridot
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners