Ghostrunner 2 oficjalnie zaprezentowany podczas imprezy Sony! - PlayStation Showcase 2023

lubiegrac giełda Ghostrunner 2 oficjalnie zaprezentowany podczas imprezy Sony! - PlayStation Showcase 2023
Ghostrunner 2 oficjalnie zaprezentowany podczas imprezy Sony! - PlayStation Showcase 2023Tamer Adas | 24 maja 2023, 22:15

505 Games oraz polskie One More Level pojawił się na PlayStation Showcase 2023, gdzie gracze po raz pierwszy mogli ujrzeć w akcji przebitki z rozgrywki Ghostrunnera 2, kontynuacji cyberpunkowej produkcji, która przebiła w 2020 roku Cyberpunka 2077 w swoim segmencie klimatycznym!

Ghostrunner 2 na PlayStation Showcase 2023

One More Level i 505 Games postanowiły u Sony zaprezentował swoją super szybką pierwszoosobową grę o cyberpunkowym ninjy, który nie tylko powraca, ale także zagwarantuje graczom kolejną dawkę efektownych zagrań, kombinacji i akcji, które zapierają dech w piersiach.

Gracze ponownie mogą się spodziewać niezwykłej wizji przyszłości, w której ludzkość stoi na skraju przetrwania, a nasz bohater jest jedną z ostatnich nadziei na to, że jeszcze może się zdarzyć cud. Autorzy ponownie rozgrywką postawią graczom spore wyzwanie.

Przeczytaj również: Arrowhead zapowiedziało Helldivers 2! - PlayStation Showcase 2023

W modelu jeden strzał/cios jeden zgon, konieczna będzie niezwykła precyzja oraz szybkość działania, gdyż miejsca na błąd będzie niezwykle mało, a kluczem będzie skuteczne wykorzystanie wszystkich dostępnych narzędzi oraz kombinacji pomiędzy nimi.

Nadchodzący Ghostrunner 2 ma się ukazać w 2023 roku. Gra zmierza na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

One More Level S.A. jest notowane jest obecnie na NewConnect.

Zwiastun Ghostrunner 2 z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners