Co będzie się działo na Game Industry Conference 2023? Kto weźmie udział w konferencji?

lubiegrac giełda Co będzie się działo na Game Industry Conference 2023? Kto weźmie udział w konferencji?
Co będzie się działo na Game Industry Conference 2023? Kto weźmie udział w konferencji?Tamer Adas | 2 października 2023, 12:10

Już w ten weekend odbędzie się konferencja Game Industry Conference 2023, w której udział wezmą liczni goście, dzielący się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem w ramach szeregu aktywności wchodzących w skład wielkiej branżowej konferencji. Kogo będzie można spotkać w tym roku?

Nadciąga kolejny GIC!

Przed nami kolejna edycja konferencji Game Industry Conference, w ramach której ponownie przedstawiciele branży gier będą się dzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, wspomnieniami oraz pomyśleniami. W trakcie trzech dni udostępniona zostanie wielka dawka wiedzy oraz informacji w formule od twórców do twórców gier, angażując jednocześnie spotkania biznesowe oraz prywatne.

Tradycyjnie w wypakowanym atrakcjami harmonogramie odnaleźć można szereg aktywności, które skierowane są do naprawdę szerokiego grona potencjalnych uczestników. Jednocześnie w tym roku startuje program Polish Hospitality, dzięki czemu osoby, które zechcą wesprzeć i zaopiekować się zagranicznym gościem wydarzenia mogą otrzymać 50% zniżkę na bilety na wstęp na GIC-a.

Przeczytaj też:

Goście na Game Industry Conference 2023

  • Tramell Ray Isaac – artysta, który między innymi kierował pracami nad kultowymi  Fallout i Fallout 2. Twórca projektu słynnego Vault Boya, postaci znanej każdemu graczowi. W jego portfolio znaleźć można również takie tytuły jak  Duke Nukem Forever, Neverwinter Nights 2, Predator: Hunting Grounds czy PlanetSide 2.
  • Martin O'Donnell - kompozytor, dyrektor dźwięku oraz projektant dźwięku z 25-letnim doświadczeniem w branży gier wideo. Znany z pracy przy serii gier Bungie: Myth, Oni, Halo i Destiny.
  • Chris Proctor – doświadczony pracownik Bungie specjalizujący się w projektowaniu systemów walki. Swoimi umiejętnościami dzielił się podczas produkcji takich tytułów jak Destiny, Halo Infinite, Halo 5: Guardians czy The Bureau: XCOM Declassified.
  • Kate Edwards – prezeska i główna konsultantka w firmie Geogrify, członkini zarządu organizacji Take This, była dyrektor wykonawcza IGDA oraz Global Game Jam. W swojej karierze współpracowała z takimi markami, jak EA, BioWare, Google, Amazon, Facebook, LEGO i Ubisoft.
  • Grzegorz Wątroba – wyróżniony nagrodą Best Programming Talk podczas GIC21! Główny inżynier oprogramowania w PixelAnt Games. Programista C z 13-letnim doświadczeniem, które zdobył, pracując w takich firmach, jak Bloober Team, One More Level, Fool's Theory i wielu innych.
  • Noah Falstein – związany z branżą gier wideo od 1980 roku, a w trakcie swojej kariery pracował w LucasArts Dreamworks Interactive, 3DO i wielu innych uznanych firmach. Były główny projektant gier w Google oraz współtwórca chociażby takich tytułów, jak Battlehawks 1942, Sinistar, seria Indiana Jones i Chaos Island.
  • David Fox – jeden z założycieli Lucasfilm Games oraz LucasArts znany z pionierskiego podejścia do  tworzenia gier przygodowych. W przeszłości pracował nad takimi tytułami, jak Rescue on Fractalus!, Labyrinth, Zak McKracken and the Alien Mindbenders, seria Indiana Jones czy Return to Monkey Island.

 

Kiedy odbędzie się GIC 23?

Tradycyjnie konferencja Game Industry Conference odbywa się równolegle do targów Poznań Game Arena, które oficjalnie wystartują już w tym tygodniu, oferując graczom możliwość sprawdzenia najnowszych tytułów, sprzętów oraz licznych inicjatyw w ramach niezwykłego świata growego.

Jako organizatorzy odliczamy już dni do startu kolejnej edycji GIC. Przygotowania bywają męczące i wiążą się z masą stresu, ale satysfakcja płynąca z możliwości goszczenia w Poznaniu tak wielkiego grona twórców i miłośników gier, jest tego warta. Mamy nadzieję, że hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnią się po brzegi. Do zobaczenia! – powiedziała Hania Marszałkowska, organizatorka GIC.

Targi PGA 2023 trwać będą od 6 do 8 października bieżącego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners