Hazbin Hotel, piekielny serial od studia A24, stworzony dla Prime Video pokazany na zwiastunie i z datą premiery

lubiegrac newsy filmowe Hazbin Hotel, piekielny serial od studia A24, stworzony
Hazbin Hotel, piekielny serial od studia A24, stworzony dla Prime Video pokazany na zwiastunie i z datą premieryAgata Dudek | 18 grudnia 2023, 08:00

Prime Video zapowiedziało, i pokazało na zwiastunie kolejna produkcję, która została stworzona przez studio A24, serial w komediowej i animowanej formie, przeznaczony dla dorosłych widzów. Nowa oryginalna produkcja od platformy od Amazon nosi tytuł Hazbin Hotel, a jak się prezentuje, możecie sprawdzić na wideo poniżej. 

Hazbin Hotel to serial animowany w musicalowym stylu, z przeznaczeniem dla dorosłych, który zabiera nas do piekła. Jest to produkcja oparta na animowanym pilocie dostępnym w serwisie YouTube w 2019 roku. 

O czym jest Hazbin Hotel?

Fabuła Hazbin Hotel to historia Charlie, księżniczki piekieł, której celem jest rehabilitacja demonów, i pokojowe zmniejszenie przeludnionego królestwa. Rok po eksterminacji, którą zlecili jej aniołowie, Charlie otwiera hotel, mając nadzieje, że jej klienci będą się z niego wymeldowywać się do nieba. Większość mieszkańców Piekła śmieje się z pomysłów Charlie. Vaggie zaś, jest życiowy partner, pierwszy obiekt do testów, a także gwiazda filmów dla dorosłych Angel Dust, trzyma się z boku. Gdy w przedsięwzięciu pomaga jej istota, znana jako "Demon Radia", cel wydaje się możliwy do realizacji. 

Zapoznaj się również z: Echo, serial Disney+ i Hulu, spin-off serialu Hawkeye pokazany na nowym zwiastunie filmowym

Obsada Hazbin Hotel

W obsadzie głosowej oryginalnej wersji seriali Hazbin Hotel znaleźli się: Erika Henningsen jako Charlie i Stephanie Beatriz jako Vaggie. A także: Keith David, Alex Brightman, Amir Talai, Kimiko Glenn, Joel Perez, Blake Roman, Christian Borle. A także epizodycznie: Darren Criss, Jeremy Jordan, Patina Miller, Daphne Rubin-Vega, Jessica Vosk.

Serial został stworzony przez Vivienne Medrano, która jest producentką wykonawczą i reżyserką wszystkich odcinków. Wraz z nią producentami są także Joel Kuwahara, Dana Tafoya-cameron i Scott Greenberg. Serial został wyprodukowany przez A24 i nagrodzone Emmy studio animacji FOX Entertainment, Bento Box Entertainment.

Odcinki Hazbin Hotel

Serial  Hazbin Hotel w pierwszym sezonie składa się z ośmiu odcinków. Pierwsze cztery będą miały premierę w dniu debiutu serialu na platformie Prime Video. 

Sezony Hazbin Hotel

Serial  Hazbin Hotel przewidziany jest na jeden sezon. Nie wiemy czy produkcja będzie kontynuowana w kolejnym sezonie. 

Przeczytaj także: Echo, serial Disney+ i Hulu, spin-off serialu Hawkeye pokazany na nowym zwiastunie filmowym

Kiedy zadebiutuje Hazbin Hotel?

Hazbin Hotel zadebiutuje na Prime Video 19 stycznia 2024 roku. Tego dnia premierę będą miały cztery odcinki serialu. Kolejne pojawiać się będą co tydzień. 

Zwiastun Hazbin Hotel

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Prime Video

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners