Helldivers 2 okazuje się najlepiej radzącą sobie grą PlayStation na Steamie!

lubiegrac news Helldivers 2 okazuje się najlepiej radzącą sobie grą PlayStation na Steamie!
Helldivers 2 okazuje się najlepiej radzącą sobie grą PlayStation na Steamie!Tamer Adas | 19 lutego 2024, 20:35

Oficjalnie za sprawą SteamDB dowiedzieliśmy się, że Helldivers 2 okazuje się jedną z najlepiej radzących sobie grą PlayStation na Steamie! Tytuł Arrowhead odnotowuje znakomite rezultaty na platformie Valve, przebijając poprzednie propozycje studiów należących do Sony...

Od kilkunastu dni Arrowhead Game Studios i Sony Interactive Entertainment starają się zadbać o swoje serwery, gdyż udało im się osiągnąć wielki sukces! Helldivers 2 radzi sobie znakomicie na komputerach osobistych, wykorzystując panującą posuchę, wykorzystując do tego swoją niezłą jakość.

Rezultat przeszło 300 tysięcy graczy w jednej chwili to rezultat, który automatycznie podbija grę na czołowo bestsellerów całego Steama w jego historii. To również wynik przebijający sumaryczne rezultaty wykazywane przez inne tytuły PlayStation Studios, dostępne na PC-tach.

Zapoznaj się również z: Nacon zapowiedział powrót wydarzenia Nacon Connect 2024! Wydawca przygotowuje także nową grę ze świata Terminatora

Dyrektor gry Sagar Beroshi zapewnia, że zespół deweloperski nie tylko jest niezwykle wdzięczny fanom, ale także czyni wszelkie starania, aby zapewnić lepsze działanie obciążonych serwerów, co oczywiście jest dla grających uciążliwe. Szczególnie dotkliwie było w sobotę, gdy ruch był największy.

Wyniki osiągane przez ten tytuł są przez wiele osób interpretowane jako potencjalny punkt zwrotny dla dotychczasowej strategii, która ma się skupiać na usługach-jako-grach. Po pakiecie porażek, w końcu pojawił się sukces, na który bez dwóch zdań wpłynęły fatalne produkcje wydane przez konkurencyjnych wydawców jak Warner Bros. czy Ubisoft.

Wieloosobowe Helldivers 2 można ogrywać od 8 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/helldivers-2s-concurrent-steam-player-count-is-now-higher-than-all-other-playstation-pc-launches-combined/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners