Na ostatniej prostej Homeworld 3 zostało opóźnione o kilka miesięcy!

lubiegrac news Na ostatniej prostej Homeworld 3 zostało opóźnione o kilka miesięcy!
Na ostatniej prostej Homeworld 3 zostało opóźnione o kilka miesięcy!Tamer Adas | 8 lutego 2024, 11:10

Na dosłownie ostatniej prostej Homeworld 3 zostało opóźnione o kilka miesięcy! Blackbird i Gearbox zdecydowały się przesunąć debiut z marca na maj 2024 roku. To kolejny raz, gdy oczekiwana strategia ostatecznie zagości w późniejszym okresie tego roku...

Blackbird Interactive i Arc Games niespodziewanie zdecydowały się na miesiąc przed premierą już przesuniętej strategii Homeworld 3 zapowiedzieć, że... znów do debiutu nie dojdzie! Ten ma nastąpić dopiero 13 maja, zatem dopiero za trzy miesiące być może będzie się można zapoznać z pełną wersją.

Produkcja zalicza kolejne problemy, w wyniku których zapoznać się z trzecią odsłoną będzie można dopiero za kilka miesięcy, co ponownie będzie sporym sprawdzeniem cierpliwości fanów, którzy już obdarzali autorów sporym zaufaniem.

Zapoznaj się również z: Doki Doki Literature Club Plus! i Lost Castle za darmo na Epic Games Store

Nowy termin debiutu powoduje, że posiadacze wydań kolekcjonerskich oraz Fleet Command będą mogli wskoczyć do zabawy od 10 maja, ale... do tego czasu pozostało jeszcze kilka dobrych tygodni. Oby ten czas został naprawdę dobrze wykorzystany...

Jeszcze przez kilka dni możliwe jest samodzielne i darmowe sprawdzenie wersji demonstracyjnej gry, oferujące w tym przypadku  zalety i specyfikę zupełnie nowego trybu War Games.

Nadchodzący Homeworld 3 ukaże się 13 maja 2024 r. na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners