Zjednoczcie swoje floty, czyli co do Homeworld 3 wnosi nowy tryb War Games?

lubiegrac news Zjednoczcie swoje floty, czyli co do Homeworld 3 wnosi nowy tryb War Games?
Zjednoczcie swoje floty, czyli co do Homeworld 3 wnosi nowy tryb War Games?Tamer Adas | 28 sierpnia 2023, 20:15

Blackbird Interactive i Gearbox Publishing opublikował zupełnie nowy zwiastun Homeworld 3, koncentrując się na trybie War Games, który zaoferuje graczom nie tylko kooperację, ale także i elementy roguelike'a, gdzie porażka okazuje się ostateczne dla naszej sesji.

Dotychczas wiele strategii czasu rzeczywistego nie wprowadzało zbyt wiele faktycznych zmian, ale ten stan rzeczy spróbują zmienić Blackbird Interactive oraz Arc Games. Obie firmy zdecydowały się zaoferować w Homeworld 3 zupełnie nowy i naprawdę świeży tryb zabawy znany jako War Games.

W ramach tego modelu gracze mogą połączyć siły, aby wspólnie ze swoimi flotami zmierzyć się z licznymi przeciwnikami oraz wyzwaniami, stojącymi przed własnymi frakcjami. To sprawia, że jedynie wspólnie możliwe będzie powstrzymanie zagrożeń nadciągających z wielu stron.

Przeczytaj również: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

Poza samą walką, społeczność możne poprzez współpracę realizować dodatkowe aktywności, ulepszać swoje jednostki oraz uzupełniać się, by ostatecznie stworzyć niepowstrzymany duet dowódców, potrafiących skutecznie reagować na zmieniającą się sytuację.

W założeniach War Games zapowiada się na solidną atrakcję, która ma szansę przełożyć się na serię naprawdę przyjemnych sesji, podczas których gracze będą mogli liczyć na faktyczny powiew świeżości. Pytanie jednak brzmi, czy ostateczne wykonanie zapewni odpowiednią jakość i satysfakcję ze współpracy...

Homeworld 3 zadebiutuje w lutym 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners