In The Know, animowano-aktorski serial dla dorosłych od Peacock na zwiastunie

lubiegrac newsy filmowe In The Know, animowano-aktorski serial dla dorosłych od Peacock na zwiastunie
In The Know, animowano-aktorski serial dla dorosłych od Peacock na zwiastunieAgata Dudek | 8 stycznia 2024, 08:00

Ciekawe połączenie animacji poklatkowej z filmem aktorskim, a dokładnie z wywiadami z gwiazdami, jakie pojawiać się będę w serialu epizodycznie, przygotowuje amerykańska platforma Peacock. Serial to produkcja dla dorosłych widzów, a jej tytuł brzmi In The Know. Produkcja została pokazana na zwiastunie. 

In The Know to animowano-aktorka serialowa opowieść, które nie została przeznaczona dla dzieci, z dla starszych widzów. Serial już w tym miesiącu będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy czy produkcja będzie także dostępna w naszym kraju. 

Zapoznaj się również z: Jak wytresować smoka, w aktorskiej wersji wystąpi Gerard Butler. Poznaliśmy kolejna nazwiska obsady

O czym jest In The Know?

Fabuła In The Know połączenia animacji dla dorosłych, jak i filmu fabularnego, w którym śledzić będziemy wywiady z gwiazdami, skupia się na historii rozgrywającej się w radiu. W parodiowym, komediowym serialu animowanym jest Lauren Caspian, gospodarz gospodarzem In the Know, trzeciego najpopularniejszego programu wywiadów w radiu publicznym, który prowadzi w radiu wspomniane wywiady.

Obsada In The Know

W obsadzie In The Know znaleźli się: Charlie Bushnell (Percy Jackson i bogowie olimpijscy) jako  Chase, J. Smith-Cameron (Sukcesja) jako Barb, Mike Judge jako Sandy, Zach Woods jako Lauren, Caitlin Reilly jako Fabian i Carl Tart jako Carl. 

Reżyserami serialu są Brandon Gardner i Zach Woods. Za scenariusz odpowiadają: Brandon Gardner, Mike Judge, Zach Woods, Ronnie Adrian, Emmy Blotnick, Jen Chuck, Billy Domineau, Julia Lindon, Collier Meyerson i Emman Sadorra. 

Przeczytaj też: Jak wytresować smoka, w aktorskiej wersji wystąpi Gerard Butler. Poznaliśmy kolejna nazwiska obsady

Kiedy zadebiutuje In The Know?

In The Know zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 25 stycznia 2024 roku. Polska data premiery nie jest znana. Nie wiemy czy i kiedy serial trafi do naszego kraju. 

Zwiastun In The Know

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners