Jaki kierunek stylistycznie ma obrać Kingdom Come Deliverance II?

lubiegrac news Jaki kierunek stylistycznie ma obrać Kingdom Come Deliverance II?
Jaki kierunek stylistycznie ma obrać Kingdom Come Deliverance II?Tamer Adas | 23 maja 2024, 07:10

Autorzy zdecydowali się zdradzić, jaki kierunek stylistycznie ma obrać wyczekiwane Kingdom Come Deliverance II. Czeskie studio idzie w nieco zaskakującą stronę, szczególnie z uwagi na to, co było najważniejsze w ramach pierwszej części i jej charakteru.

Warhorse Studios i Deep Silver opublikowały zupełnie nowy materiał wideo, będący otwarciem całej serii dzienników deweloperskich, które będą omawiać poszczególne aspekty drugiej części. Za sprawą pawie trzyminutowego materiału możemy się przekonać, jaki kierunek chce obrać czeskie studio.

Zgodnie z zarysowanymi informacjami, fani mogą się spodziewać postawienia wielu aspektów w ramach poszczególnych mechanik, systemów oraz elementów rozgrywki. Ta ma się także w sferze fabularnej skłonić w stronę filmowości oraz niezwykłego charakteru propozycji.

Zapoznaj się również z: Project Hadar będzie zupełnie nową marką i światem wprost od CD Projektu?

Pierwszy efekty tego podejścia ujrzeć mogliśmy zarówno w pierwszym zwiastunie, jak i przy okazji poniższego materiału, rozbijającego całość na czynniki pierwsze. To nieźle zrealizowany kurs dla osób, które chciałby się dowiedzieć tego, jak tworzy się materiały typu cinematic.

Połączenie realizmu z oryginału wraz z zaimpelemntowaniem mocnego kinowego aspektu zdaje się być czymś, co od razu przywodzi na myśl Red Dead Redemption 2, pytanie brzmi, jak głęboko tym razem postawione zostaną akcenty.

Czeski potencjalnie super hit - Kingdom Come Deliverance 2 ma premierę zaliczyć w 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xboxach Series S i Xboxach Series X. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners