Project Hadar będzie zupełnie nową marką i światem wprost od CD Projektu?

lubiegrac giełda Project Hadar będzie zupełnie nową marką i światem wprost od CD Projektu?
Project Hadar będzie zupełnie nową marką i światem wprost od CD Projektu?Tamer Adas | 23 maja 2024, 06:00

Za sprawą pani Marii Mazur z CD Projektu RED dowiedzieliśmy się, że według niej jako projektantki, przygotowanie Project Hadar jako w pełni własnego, oryginalnego świata. Studio w jej wizji mogłoby w ten sposób wykonać sensowy krok w swoim rozwoju, wykorzystując potencjał wewnętrzny zespołu scenarzystów, projektantów oraz wszystkich artystów.

CD Projekt RED w dalszym ciągu nie zdecydował się ujawnić, czego będzie się można spodziewać po tajemniczym Projekcie Hadar. Najnowsza wypowiedź Marii Mazur z CD Projektu RED wskazuje na to, że w gruncie rzeczy mały, oddelegowany zespołów opracowuje naprawdę podstawowe działania projektowe.

Projektantka zadań podzieliła się swoją opinią, że to właśnie ten projekt uznaje za najbardziej ekscytujące obecnie przedsięwzięcie, które może poskutkować opracowaniem swojego, zupełnie nowego świata przedstawionego.

Zapoznaj się też z:

 

Sami możemy spostrzec i zrozumieć, że po udanych poprzednich tytułach, tego typu próba ma sens oraz mogłaby się okazać dobrą okazją dla całego zespołu, aby wykazać się swoimi umiejętnościami oraz kreatywnością, nie ograniczoną pomysłami wynikającymi z zasad i specyfiki świata z pozyskanej licencji.

Według Mazur obecna sytuacja i brak próby postawienia na coś własnego, byłoby wręcz zmarnowaniem dotychczasowego potencjału. Doświadczona ekipa pracująca nad tym projektem jest jednak gotowa do tego, aby tym razem wykazać się samodzielnie, opracowując podstawy całkowicie od podstaw.

Zapraszamy również do: Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

Słowa są naprawdę optymistyczne, choć przy okazji stanowią wyraźną sugestię, że nie będziemy mieli jednak do czynienia z tytułem z Thorgalem w roli głównej. Ta sugestia może być znakiem na to, że pojawiła się spora szansa na własne, nowe, polskie IP w świecie dark fantasy, które będzie początkiem czegoś większego.

My jako gracze musimy mieć nadzieję na to, że Grupa CD Projekt S.A. nie zawiedzie nas i siebie, gdyż jak już widzieliśmy między innymi po twórcach serialu Gra o Tron czy drugim i kolejnych sezonach Westworldu, czasem w pełni własna praca oraz pełne otwarcie na nowe pomysły potrafią spowodować, że dochodzi do czegoś bardzo przykrego...

Projekt Hadar nie ma daty premiery, ani platform docelowych.

Studio CD Projekt RED, w ramach Grupy CD Projekt, należy do największych notowanych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 i indexie WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamesradar.com/games/rpg/the-witcher-3-and-cyberpunk-2077-studio-dev-thinks-it-only-makes-sense-for-cd-projekt-red-to-make-a-new-ip-that-comes-straight-from-us/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners