Nad Wiedźminem 4 będzie pracować wkrótce 400 osób, natomiast Cyberpunk Orion wyszedł z fazy koncepcyjnej

lubiegrac giełda Nad Wiedźminem 4 będzie pracować wkrótce 400 osób,
Nad Wiedźminem 4 będzie pracować wkrótce 400 osób, natomiast Cyberpunk Orion wyszedł z fazy koncepcyjnejTamer Adas | 31 grudnia 2023, 06:05

Za sprawą CEO spółki CD Projekt dowiedzieliśmy się, że dojdzie do rozszerzenia zespołu pracującego nad Wiedźminem 4. Jednocześnie zakończono prace koncepcyjne nad Cyberpunkiem Orion, ale w tym przypadku zespół deweloperski dopiero się będzie kształtował....

Adam Kiciński zdecydował się podzielić z akcjonariuszami oraz graczami szeregiem informacji dotyczących przyszłości studia CD Projekt RED oraz najbliższych planów dotyczących pracy poszczególnych zespołów nad swoimi tytułami. Te zdają się coraz mocniej krystalizować...

Obecnie nad kolejnym Wiedźminem pracuje 330 osób, natomiast grupa w połowie przyszłego roku zostanie rozszerzona o kolejne 70 osób. Proces produkcji powinien zatem przyspieszyć, a spółka będzie się przygotowywać do premiery kolejnej gry.

Zapoznaj się też z:

 

Za sprawą zakończenia się fazy koncepcyjnej korporacja jest świadoma tego co pragnie zaoferować oraz osiągnąć poprzez kolejnego Cyberpunka. W związku z tym rozpoczęto proces rekrutacji, aby zebrać odpowiedni zespół do zrealizowania tego zadania.

Poza Cyberpunkiem Orionem, obecnie tworzone są zasadniczo cztery gry, wliczając w to Wiedźmina Remake i Projekt Syriusz, realizowane przez odpowiednio Fool's Theory oraz The Molasses Flood.

Zaangażowano również partnera do przygotowania aktorskiej propozycji w świecie Cyberpunka, a zapomnieć nie można również o rozpoczęciu fazy koncepcyjnej Projektu Hadar, który ma być marką dobrze się uzupełniającą z Wiedźminem oraz Cyberpunkiem w portfolio.

Wiedźmin 4 (tyt. rob.) nie ma daty premiery.

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych notowanych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w prestiżowym segmencie WIG20. Spółka należy również do dedykowanego indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.parkiet.com/technologie/art39620191-adam-kicinski-ceo-cd-projektu-jestesmy-znow-na-ringu-w-pelni-sil

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners