Jakie wydarzenia trafią do EA Sports FC 24? W sieci wyciekła lista kolejnych atrakcji!

lubiegrac e-sport Jakie wydarzenia trafią do EA Sports FC 24? W sieci wyciekła lista kolejnych atrakcji!
Jakie wydarzenia trafią do EA Sports FC 24? W sieci wyciekła lista kolejnych atrakcji!Tamer Adas | 1 października 2023, 12:00

Jakie wydarzenia trafią do EA Sports FC 24? W sieci pojawiła się lista jesiennych czy po prostu nadchodzących inicjatyw, która nie zapowiada się tak świeżo, jak zapowiadały plotki.

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts oficjalnie zadebiutowała, tymczasem w sieci pojawił się poważny wyciek informujący o tym, czego się może spodziewać cała społeczność w najbliższej przyszłości. Trzeba przyznać, że... jest to mały zawód względem wcześniejszych plotek.

Ujawnione typy kart wskazują na to, że spodziewać się można powrotu znanych już wydarzeń, które w różnych postaciach będą rozwijać grono dostępnych zawodników, niekiedy w dedykowanych czy ulepszonych wydaniach.

Zapoznaj się też z:

 

Wcześniej sporo mówiło się o tym, że Electronic Arts ma mieć zamiar zaoferować zupełnie nowe inicjatywy oraz pomysły, jednakże nowa lista niestety nie zapowiada tego typu faktu. Być może będzie to dopiero początek dla niespodzianek, które mogłyby się pojawić na przełomie oraz w przyszłym roku.

W zasadzie poza rekordzistami i ewentualnie Ikonami Centurionów, pozostały zestaw nie różni się względem poprzednich gier, zatem spokojnie zabawę będzie można rozpocząć dopiero za jakiś czas, gdyż od premiery w sferze Ultimate Team nie zadzieje się nic nagle porywającego czy zaskakującego...

 

 

EA Sports FC 24 zadebiutowała 29 września 2023 r, również w ofercie EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners