Jingle Bolts to początek szerokiego wsparcia dla SteamWorld Build

lubiegrac news Jingle Bolts to początek szerokiego wsparcia dla SteamWorld Build
Jingle Bolts to początek szerokiego wsparcia dla SteamWorld BuildTamer Adas | 22 grudnia 2023, 20:00

Świeżo wydane Jingle Bolts to jak się okazuje początek szerokiego wsparcia dla SteamWorld Build, które Thunderful Games udzieli swojemu city-builderowi. Czego się gracze mogą spodziewać w przyszłości?

Thunderful Publishing zdecydował się wypuścić nowy DLC zatytułowany Jingle Bolts, który stanowi otwarcie dla większego wsparcia, na jakie mogą liczyć niezwykłe roboty napędzane technologią parową.

Od tej pory fani city buildera, rozgrywającego się w uniwersum SteamWorld, mogą się zapoznać z dodatkiem wprowadzającym pakiet elementów kosmetycznych, odnoszących się do komercyjnej otoczki świąt Bożego Narodzenia.

Śnieżna atmosfera, pakiet kolorowych gadżetów, śliczne światełka, świąteczne drzewko czy inne atrakcje, które możemy wprowadzić do naszej niezwykłej mieściny wypełnionej jej niezwykłymi robotami. W przyszłym roku spodziewać się można szeregu nowości.

Przygotowywany jest strategiczny tryb sandbox, pojawi się szereg elementów rozbudowujących jedną z głównych cech, czyli zarządzanie na dwóch poziomach czy też pakiet sezonowych dekoracji oraz niespodzianek.

Przeczytaj również: W SteamWorld Build zagościła darmowa aktualizacja Jingle Bolts z pakietem świątecznych nowości

Deweloperzy zdecydowali się również opublikować nowy materiał wideo, ukazujący najlepsze oceny, jakimi ich ostatnia gra może się pochwalić na przestrzeni kilkunastu dni od debiutu.

Strategia SteamWorld Build zadebiutowała na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 w dniu 1 grudnia 2023.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners