Konkurs - Hipka Wariata

lubiegrac konkurs Konkurs - Hipka Wariata
Konkurs - Hipka Wariataredaktor | 21 września 2023, 23:37

Dziś do wygrania dla was mam książkę. Tajemnica Hipka Wariata opartą na faktach powieść o Hipolicie Ryterze, pseudonim Hipek Wariat, słynnym międzywojennym gangsterze i mordercy, działającym w Warszawie, Lublinie i Charkowie.

ZADANIE konkursowe:

Zadanie jest niezwykle proste! Opisz najlepszego oprawcę z gier komputerowych, jaki zapadał Ci w pamięci! Najbardziej szczegółowe, ciekawe czy kreatywne odpowiedzi będą najwyżej oceniane.

Minimalna liczba znaków w tym konkursie to 500 (Bez spacji).

Dodatkowe wymagania w tym konkursie, to także aktualny profil na naszym portalu (uzupełniona grafika, własne platformy, minimum 1 gra we własnej bibliotece - "Gry, które posiadam").

NAGRODA:

Książka Tajemnica Hipka Wariata w wersji fizycznej!

dbjifgsdjbfdsjkbnfgsdjkngdslgksd  

WYNIKI:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa i jako wpis na naszym Facebooku.

CZAS TRWANIA:

Od 18.09.2023 od godziny 12:00 do 21.09.2023 do godziny 18:00. 

INNE INFORMACJE:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, by zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac, prosimy o przemyślenie swojego tekstu przed publikacją komentarza. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to oznacza, że post się nie zapisał.

W razie problemów pisz na adres: [email protected]

WYNIKI

Nagrodę zgarnia Inkredi! Odezwij się do nas na [email protected]

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [2]:
avatar Inkredi
dodano: 2023-09-20 20:13:48

Jeden z najlepszych oprawców z gier komputerowych, który na pewno zapadł mi w pamięć, to Kratos z serii "God of War". Dlaczego? 1. Silna osobowość: Kratos to postać o niezwykle silnej osobowości. Jest wojownikiem, który przeżył wiele tragedii i cierpień, co sprawiło, że stał się bezwzględnym zabójcą. Jego celem jest zemsta, a ta obsesyjna determinacja sprawia, że jest niezwykle niebezpieczny. 2. Uwielbiam to w jaki sposób walczy Kratos, jego techniki oraz broń. 3. Rozwój postaci: Choć początkowo Kratos jest postacią negatywną, w miarę rozwoju serii zaczynamy odkrywać jego bardziej ludzkie strony. 4. Nie można zapomnieć też o wspaniałej oprawie graficznej, która dodaj tej postaci niezwykły klimat Kratos to postać która zapisała się na stałe nie tylko w historii legend gier komputerowych, ale i również w moich ulubionych bohaterach :)

avatar FilipDeLuxe2000
dodano: 2023-09-19 11:06:51

BOŻYSZCZE :) kobiet i pogromca nazistów w jednej osobie - Mr. William Joseph „B.J.” Blazkowicz znany też jako „Terror Billy”. Dzięki niemu mogłem dokonywać bezkarnej zemsty :) na znienawidzonym wrogu! Dla mnie gra Spear of Destiny to absolutny kamień milowy w rzeźniczych wręcz strzelankach w wydaniu FPP! Początek lat 90-tych i ujrzałem cudowną wręcz grę! Ze łzami w oczach wspominam "przyjemnie" spędzony wówczas czas przed monitorem komputera :) To co wtedy przeżyłem, ukształtowało mnie już na zawsze :) Walczę z czarnym & czerwonym!

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners