Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

lubiegrac konkurs Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!
Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!Tamer Adas | 1 marca 2024, 18:12

Serdecznie zapraszamy Was do naszego nowego konkursu! Tym razem gracze mogą liczyć na kilka kodów do świeżo wydanej gry HAWKED The Ultimate Treasure Hunt, atrakcyjnego połączenie battle royale'a z elementami wyciągniętymi rodem z najlepszych filmów przygodowych o takich legendach jak Indiana Jones czy Lara Croft! Co trzeba zrobić, aby uzyskać szereg cyfrowych prezentów?

Końcówka lutego 2024 roku stoi na lubiegrac pod znakiem zupełnie nowego konkursu! Tym razem dzięki naszemu partnerowi jesteśmy w stanie dostarczyć Wam cały zestaw nagród, a kilka z nich zgarnąć będziecie mogli również  w trakcie towarzyszących atrakcji na Facebooku, w ramach naszego newslettera oraz kolejnej inicjatywy, która również wystartuje na dniach...

Konkurs został zorganizowany we współpracy ze studiem i wydawcą MY.GAMES.

Zadanie w konkursie Mój bohater filmu przygody!:

Tym razem zapraszamy Was do wykazania się swoją wyobraźnią oraz stanięcia do dość trudnego zadania. w końcu mało kto poradził sobie z wykreowaniem postaci, która byłaby w stanie wpisać się w konwencję takich legend jak Indiana Jones!

Opisz całkowicie przez siebie wykreowanego bohatera, który mógłby pełnoprawnie stanąć obok Lary Croft czy Nathana Drake'a. Jakim charakterem by się wyróżniał/wyróżniała? Co wyróżniałoby go/ją w działaniu?

Minimalna liczba znaków w tym konkursie wynosi 300 (bez spacji). 

Dodatkowym wymaganiem i koniecznością jest także uzupełniony o bazowe informacje (nick, platforma, kilka gier w bazie) i aktualny profil na naszym portalu.

Nagroda w konkursie Mój bohater filmu przygody!:

Najlepsze 5 osób może liczyć na wyjątkowe nagrody, które przyznawane będą w ramach systemu:

  1. 5 kodów na skórki i 1 kod premium do gry HAWKED The Ultimate Treasure Hunt
  2. 4 kody
  3. 3 kody
  4. 2 kody
  5. 1 kod

 

Każdy z kodów odblokowuje wyjątkową skórkę, natomiast wariant premium oferuje cały pakiet prezentów wyższej wartości.

Obserwujcie nasze media społecznościowe oraz newsletter, gdyż niebawem także i w tych miejscach będziecie mogli zgarnąć kilkanaście kodów w ramach modelu "kto pierwszy ten lepszy"!

Wyniki konkursu Mój bohater filmu przygody!

Tradycyjnie już wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa i jako osobny wpis na naszym profilu na Facebooku.

Czas trwania rywalizacji w konkursie Mój bohater filmu przygody!:

Od 23.02.2024 roku od godziny 21:00 do 1.03.2024 roku do godziny 20:00.

Inne informacje o Mój bohater filmu przygody!:

Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeżeli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy, że post się NIE zapisał.

W razie problemów pisz na [email protected] !

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners