Zestaw lipcowych informacji od rodzimego Forever Entertainment

lubiegrac news Zestaw lipcowych informacji od rodzimego Forever Entertainment
Zestaw lipcowych informacji od rodzimego Forever EntertainmentAgata Dudek | 7 lipca 2024, 19:00

W lipcu rodzime Forever Entertainment dzieli się z nami kolejnymi informacjami o wydawanych przez siebie grach. Oprócz zapowiedzi i nowych zwiastunów jest i zestaw przecenionych gier, w letniej wyprzedaży Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Przyszedł czas na nową porcję świeżości od polskiego studia Forever Entertainment, które we właśnie trwającym miesiącu lipcu ma do zaproponowania graczom nowy zwiastun ciekawej platformówki, a także premierę magicznej growej rozgrywki. Nie zabrakło także zestawu gier przecenionych, które teraz możemy nabyć w nowej, znacznie niższej cenie. 

Przeczytaj również: Recenzja komiksu: Obecność - Ukochana

Zaczynamy od zupełnie nowego zwiastuna Care Bears: To The Rescue, barwnej platformówki, osadzonej w uniwersum Troskliwych Misiów. Gra zawiera 30 poziomów w pięciu unikatowych światach. Rozgrywka dostępna będzie w trybie solo lub kooperacji lokalnej dla maksymalnie 4 graczy. 

Premiera w 2024 roku, na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC - Steam i GOG. 

Po swojej premierze jest już Magical Drop VI,  gra będąca anime akcji. W grze wnikamy do Świata, gdzie znajduje się nadzorca Magicznej Krainy, potężna Sprawiedliwość czy przebiegły Czarny Pierrot. Grać będziemy w jednym z wielu dostępnych trybów gry. 

Przeczytaj również: 3 Minutes to Midnight - A Comedy Graphic Adventure we fragmencie z rozgrywki, i w końcu z datą

Gra dostępna na Steam, GOG i Nintendo Switch, PlayStation i Xbox. 

 

Kończymy letnią wyprzedażą studia Forever Entertainemnt. Cały zestaw tańszych gier, oprócz grafiki znajdziecie w linku poniżej.

Letnia wy[rzedaż 

Steam - Letnia wyprzedaż

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners