Maneater już ze zwiastunem premierowym tylko dla pełnoletnich graczy! Co czeka ich w nadchodzącym RPG-u?

lubiegrac news Maneater już ze zwiastunem premierowym tylko dla pełnoletnich
Maneater już ze zwiastunem premierowym tylko dla pełnoletnich graczy! Co czeka ich w nadchodzącym RPG-u?Tamer Adas | 18 maja 2020, 16:25

Maneater opracowywany przez Tripwire Interactive RPG o rekinie oraz jego wielkiej podróży zemsty. Jak będzie się prezentować jego wielka podróż i walka?
 
Najnowsza fabularyzowana produkcja RPG w otwartym świecie ukaże się już za cztery dni, tymczasem twórcy opublikowali zupełnie nowy zwiastun, przygotowujący nas do premiery gry.
 
Materiał opracowany został do najstarszym graczom, którzy ujrzą wiele brutalnych scen oraz specyficznego humoru, kształtowanego na kilka różnych sposóbów.
 
 
Różnorodne ewolucje rekina, wyposażenie, cechy, liczne zagrożenia oraz masa okazji do zabawy to zalety, które mogą okazać się świetną podstawą pod doskonałą zabawę.
 
Produkcja zapowiada się intrygująco i jeżeli twórcom udało się zachować solidny poziom to możemy być pewni, że w ciągu najbliższych dni nie znajdziemy tak ciekawego, nowego tytułu.
 
Maneater ukaże się 22 maja 2020 roku na PC, PS4 i XB1. Premiera na NSH odbędzie się w późniejszym okresie. Gra dostępna będzie w języku polskim.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Maneater
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners