Kraven dołącza do grona antagonistów Marvel's Spider-Man 2! - PlayStation Showcase 2023

lubiegrac news Kraven dołącza do grona antagonistów Marvel's Spider-Man 2! - PlayStation Showcase 2023
Kraven dołącza do grona antagonistów Marvel's Spider-Man 2! - PlayStation Showcase 2023Tamer Adas | 24 maja 2023, 23:05

Fani w końcu doczekali się zwiastuna Marvel's Spider-Man 2, które w trakcie PlayStation Showcase 2023 zachwyciło graczy, prezentując kolejny potencjalny super hit cenionego studia Insomniac, które z Sony przygotowują niezwykłe pajęcze przygody, przygotowane na dostarczenie jeszcze większej skali i spektakularności.

Marvel's Spider-Man 2 na PlayStation Showcase 2023

Insomniac Games i Sony Interactive Entertainment w końcu zaprezentowały fanom Człowieka-Pająka i Milesa Moralesa to, czego oczekiwali, czyli zupełnie nowego, pełnoprawnego zwiastuna zapowiadającego kolejną niezwykłą przygodę w świecie superbohaterów Marvela. Trzeba autorom oddać, że zdecydowanie warto było zaczekać!

Najnowsza odsłona zmierzająca na PlayStation 5 wydaje się być faktycznym skokiem generacyjnym, oferującym jeszcze piękniejsze miejsce akcji, rozbudowaną ilość detali oraz atrakcji, które będą mogli podziwiać gracze w trakcie swojej rozgrywki.

Przeczytaj również: Mortal Kombat 1 (reboot) zachwyci fanów nowymi pomysłami? - Summer Game Fest 2023

Teoretycznie pod względem rozgrywki zmiany nie są aż tak widoczne, niemniej zabawa wydaje się jeszcze wyraźniej płynniejsza, atrakcyjniejsza oraz bardziej satysfakcjonująca. Najważniejsze jednak zapewne przed nami, zatem miejmy nadzieję, że uda nam się ujrzeć coś przyjemnego sprawdzić.

Na początku zwiastun skupił się na postaci Kravena, który dołącza do grona antagonistów wraz ze swoimi siłami. Nikt z nich nie wiem, że... czeka ich starcie z Venom Spider-Manem! Autorzy przygotowują dla graczy sporo niespodzianek, takich jak płynne przechodzenie pomiędzy Spider-Manem oraz Milesem Moralesem.

Marvel's Spider-Man 2 ma zadebiutować jesienią 2023 roku. Gra zmierza na PlayStation 5.

Zwiastun Marvel's Spider-Man 2 z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners