Megamind vs. The Doom Syndicate, pierwszy zwiastun animacji Megamocny 2

lubiegrac newsy filmowe Megamind vs. The Doom Syndicate, pierwszy zwiastun animacji Megamocny 2
Megamind vs. The Doom Syndicate, pierwszy zwiastun animacji Megamocny 2Agata Dudek | 16 lutego 2024, 23:00

Platforma Peacock podzieliła się niedawno pierwszym zwiastunem animacji, która powraca na kilkunastu latach. Film o tytule Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2) swoją amerykańską premierę ma mieć już z początkiem przyszłego miesiąca. Kiedy animacja, kontynuacja filmu Megamocny pojawi się także w naszym kraju? Tego jak na razie nie wiemy. 

Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2) to sequel animowanej opowieści Megamocny, która swoją premierę miała w 2010 roku, czyli czternaście lat temu i została bardzo dobrze przyjęta. W tym roku, na arzie tylko na amerykańskiej platformie, powraca, wraz z serialem, Megamind Rules!, który pojawi się tego samego dnia, na tej samej platformie. Na razie nie ma informacji o debiucie animowanej produkcji także w naszym kraju, ale można sprawdzić jak prezentuje się na zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: Wieloosobowe. survivalowe Smalland Survive the Wilds zaliczyło premierę

O czym jest Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2)?

Fabuła Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2), animowanej produkcji przygodowej, jak wspominaliśmy kontynuacji animacji Megamocny, w której to powraca drużyna The Doom Syndicate i oczywiście Megamind, czyli Megamocny. Tym razem niebieski bohater musi, musi zebrać swoich przyjaciół, by wspólnymi siłami powstrzymać swoich byłych kolegów, przed zniszczeniem Metro City i wystrzeleniem jej aż na Księżyc. 

Obsada Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2)

W obsadzie Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2), w oryginalnej angielskiej wersji dubbingowej znaleźli się: Scott Adsit jako Pierre Pressure, Josh Brener jako OI' Chum, Keith Ferguson jako Megamind, Tony Hale jako Mel / Mr. Donut, Adam Lambert jako Machiavillain, Jeanine Mason jako Christino Christo, Chris Sullivan jako Behemoth, Emily Tunon jako Lady Doppler, Maya Aoki Tuttle jako Keiko Morita, Talon Warburton jako Lord Nighty-Knight. 

Reżyserem filmu jest Eric Fogel, zaś autorami scenariusza Alan Schoolcraft oraz Brent Simons. 

Przeczytaj też: Top 10 filmów w tygodniu od 5 do 11 lutego 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

Kiedy zadebiutuje Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2)?

Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2) zadebiutuje na platformie Peacock 2 marca 2024 roku, wraz serialem animowanym Megamind Rules! Data premiery w naszym kraju niestety nie jest znana. 

Zwiastun Megamind vs. The Doom Syndicate (Megamocny 2)

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners