Mulan w filmowej wersji od Disneya na kolejnym zwiastunie filmowym

lubiegrac news Mulan w filmowej wersji od Disneya na kolejnym zwiastunie filmowym
Mulan w filmowej wersji od Disneya na kolejnym zwiastunie filmowymAgata Dudek | 15 stycznia 2020, 08:35

Mulan Disneya, filmowa wersja znanej animacji, oparta na poemacie narracyjnym "Ballada z Mulan" została zaprezentowana na kolejnym filmowym zwiastunie.
 
Mulan w wersji filmowej od wytwórni Disneya swoją premierę będzie mieć pod koniec marca. Tymczasem, ta znana ze świetnej animacji tegoż samego studia produkcja, która czerpie inspiracje z poematu narracyjnego Ballada z Mulan została zaprezentowana na kolejnym filmowym zwiastunie. 
 
 
Mulan to historia rozgrywająca się w starożytnych Chinach. Gdy cesarz wydaje dekret powołujący do armii po jednym mężczyźnie z rodziny, by stawił się do wojskowej służby, do wielkiej bitwy z najeźdźcami, którzy atakują ojczyznę, Hua Mulan w męskim przebraniu i pod osłoną nocy ucieka z domu i zaciąga się do wojska zamiast zasłużonego w walkach, ale niedomagającego na zdrowiu ojca. Jako mężczyzna i przyszły żołnierz, przed Hua Mulan stawiane są bardzo ciężkie wyzwania, który testują jej siłę i wolę, a które przemienią ją w honorowego i zasłużonego wojownika, któremu godny jest szacunek. 
 
Mulan wyreżyserował  Niki Caro. Za scenariusz odpowiedzialni są Rick Jaff i Amand Silver oraz Elizabeth Martin i Lauren Hynek. W filmie zagrali: Yifei Liu jako Mulan; Donnie Yen jako dowódca Tung; Jason Scott Lee jako Böri Khan; Yoson An jako Cheng Honghui;  Gong Li jako Xianniang i Jet Li jako Imperator.
 
Premiera filmowej wersji Mulan w kinach nastąpi 27 marca 2020 roku. 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners