Film Mulan Disneya na pierwszym polskim zwiastunie filmowym

lubiegrac news Film Mulan Disneya na pierwszym polskim zwiastunie filmowym
Film Mulan Disneya na pierwszym polskim zwiastunie filmowymAgata Dudek | 6 grudnia 2019, 20:00

Nowa, tym razem filmowa wersja animacji Disneya zatytułowana Mulan zaprezentowana na pierwszym filmowym zwiastunie. Premiera 27 filmu 27 marca 2020 roku.
 
W przyszłym roku do kin trafi nowa, tym razem filmowa wersja rewelacyjnej animacji Disneya zatytułowanej Mulan. Film o takim samym tytule, który Disney po Pięknej i Bestii, nowej wersji Króla Lwa czy zabawnym Alladynie, postanowił widzom przypomnieć, zadebiutuje na wielkim ekranie wiosną, 27 marca 2020 roku.
 
 
Mulan to opowieść przenosząca widzów w przeszłość, do Chin, które zaatakowane zostały przez najeźdźcę. Zbliżająca się groźba wojny zmusza przywódcę narodu do zmobilizowania do wojska po jednym mężczyźnie z każdego domu, w mieście czy też w wiosce. Fa Mulan postanawia zgłosić się do wojska zamiast jej chorego ojca. Nocą wymyka się z domu i w przebraniu mężczyzny wkracza na nieznaną, trudną i męską wojenną ścieżkę.
 
W filmie, który ma być bardzo zbliżony do inspirowanej nim animacji, która trafiła do kin już dwadzieścia dwa lata temu, zobaczymy znane z bajki postaci, w tym oprócz tytułowej Mulan, w którą wcieliła się Yifei Liu (Zakazane królestwo, Banita), także Komandora Tunga (Donnie Yen), Cesarza (Jet Li) i wielu innych. W filmie nie zobaczymy niestety tak cenionego i lubionego niewielkiego smoka Mushu, w którego w polskiej wersji językowej, w animacji, tak brawurowo wcielił się Jerzy Stuhr. 
 
Reżyserem Mulan jest Niki Caro (Daleka północ, Ania, nie Anna), zaś odpowiedzialnym za filmowy scenariusz Rick Jaff (Ewolucja planety małp i Jurassic World). 
 
Premiera Mulan w polskich kinach 27 marca 2020 roku. 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1
Tagi: film, Chiny, zwiastun,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners