Multiplayer Tech Test Company of Heroes 3 jest dostępny! Test zakończy się już w najbliższy poniedziałek!

lubiegrac news Multiplayer Tech Test Company of Heroes 3 jest dostępny
Multiplayer Tech Test Company of Heroes 3 jest dostępny! Test zakończy się już w najbliższy poniedziałek!Tamer Adas | 14 stycznia 2023, 07:10

Oficjalnie do poniedziałku trwają Multiplayer Tech Test Company of Heroes 3, wielki wieloosobowy test najnowszej gry SEGI i Relica Entertainment, przygotowujący oczekiwaną strategię przed jej premierą w przyszłym miesiącu.

Gracze oczekujący na nowe Company of Heroes 3 mogą do poniedziałku zapoznać się ze zorganizowanym wielkim testem trybu wieloosobowego, w ramach którego gracze mogą zapoznać się z tytułem, jednocześnie służąc pomocą zespołowi Relic Entertainment, testującego wytrzymałość serwerów oraz infrastruktury podczas ewentualnej ofensywy premierowej.

Zapoznaj się też z:

 

Debiut strategii ma odbyć się już 23 lutego, zapewniając graczom jeszcze większy poziom realizmu oraz rozbudowania rozgrywki. W związku, z czym do poniedziałku 16 stycznia do godziny 19:00 będzie można sprawdzić 8 odmiennych map rozgrywających się na terenie cyfrowych Włoch oraz Afryki Północnej w ramach trybów od 1 na 1 do 4 na 4.

Autorzy zdecydowali się zadbać także o rywalizację ze sztuczną inteligencją w ramach Skirmishu, zapewniając także szansę do sprawdzenia rozgrywki z dowolnymi zasadami oraz trybu Anihilacji. Udostępnione zostaną aż cztery frakcje z dwunastoma grupami bojowymi z własną, wyjątkową specyfiką.

Co ciekawe, w ramach testu wieloosobowego dostępny jest już także samouczek: Mission Zero wprowadzającego do rozgrywki oraz uczącego podstaw, przydatnych podczas budowania pamięci mięśniowej.

Company of Heroes 3 ma ukazać się 23 lutego 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners