Na skraju jutra 2, jest szansa na kontynuację filmu sci-fi? Emily Blunt dzieli się pewnymi ważnymi informacjami

lubiegrac newsy filmowe Na skraju jutra 2, jest szansa na kontynuację filmu sci-fi
Na skraju jutra 2, jest szansa na kontynuację filmu sci-fi? Emily Blunt dzieli się pewnymi ważnymi informacjamiAgata Dudek | 8 sierpnia 2023, 08:00

Na skraju jutra 2, jest szansa na kontynuację filmu sci-fi? Emily Blunt dzieli się pewnymi ważnymi informacjami dotyczącymi skryptu filmowej kontynuacji.

Na skraju jutra, film z roku 2014, który spodobał się zarówno widzom, jak i krytykom najprawdopodobniej doczeka się kontynuacji. Film, którego powstanie zależało od wielu czynników, a o jego sequelu mówiło się od dawna staje się realnym przedsięwzięciem. Nadzieję w serca fanów wlała  bowiem aktorka, Emily Blunt, która podzieliła się z fanami filmu ważną informację. Jaką? 

Zapoznaj się również z: Trwa nowa wyprzedaż bijatyk SNK na Steam wraz ze świetnymi zniżkami!

Na Skraju jutra, amerykańsko-kanadyjska produkcja akcji, w klimacie science-fiction, bawiąca się tematyką podróży w czasie, to dzieło, które choć w kinach nie zarobiło za wiele, to bardzo przypadło widzom i krytykom do gustu. Od dawna mówiło się o kontynuacji, która, która mimo upływu lat, wciąż jednak nie powstała. Tymczasem nadzieja fanów nabiera kształtu, i wszystko wskazuje na to, że pracę nad kolejną częścią filmu mogą się rozpocząć, choć nie szybko.

Na skraju jutra 2 - czy kontynuacja Na skraju jutra jest możliwa?

Na skraju jutra, film, który choć nie zarobił spodziewanej kwoty w kinach, to zyskał dużą popularność na DVD i Blu-ray, ciesząc się uznaniem widzów i recenzentów, i będąc produkcję chętnie oglądaną w serwisach streamingowych. O jego kontynuacji mówiło się od dawna, bowiem film niebawem będzie miał już dziesiąte urodziny. Jego reżyser, a jest nim Doug Liman, w zeszłym roku, przy okazji promocji swojego nowego filmu wspominał, że kontynuacja opowieści zależna miała być od dwójki aktorów, grających główne w nim role, od ich czasu i zaangażowania. 

Główne role w Na skraju jutra odgrywali oczywiście Tom Cruise i Emily Blant, a oboje mieli i mają do tej pory mało czasu, bowiem ich terminarz jest mocno zajęty kolejnymi filmowymi premierami. Toma Cruise'a już niebawem będziemy oglądać w kolejnej części znanej serii, w Mission: Impossible Dead Reckoning Part One, na przyszły rok przewidziana jest premiera Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part Two. 

Przeczytaj także: Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, i inne produkcje od Sony z przesuniętą datą premiery. Powodem strajk w branży filmowej

Emily Blant oglądamy obecnie w triumfującym wielką oglądalność kinową filmie Oppenheimer, mogliśmy ją oglądać w dwóch częściach horroru Ciche miejsce i Ciche miejsce 2, a także w filmie przygodowym Disneya Wyprawa do dżungli. Jak widać aktorzy zdecydowanie się nie nudzą. Mimo tego w sieci pojawiły się ciekawe i optymistyczne informacje, wskazujące na to, że na kontynuację Na skraju jutra powinni znaleźć czas. 

Na skraju jutra 2 - Emily Blant dzieli się ważną informacją o kontynuacji

Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi jaką Emily Blant udzieliła w rozmowie, jeszcze przed dołączeniem do strajku aktorów. W podcaście Happy Sad Confused Josha Horowitza pojawił się temat filmu na skraju jutra 2, a aktorka podzieliła się cenną informacją na jego temat.

Wiemy, że aktorka o kontynuacji filmu wypowiadała się dużo wcześniej, z wielkim entuzjazmem i chęcią wzięcia udziału w produkcji. Blant stwierdziła, że nie może doczekać się sequela. Przyznała także, co z pewnością napawa oczekujących na sequel fanów optymizmem, że ten ma już gotowy scenariusz, który miała już przyjemność czytać. 

Na skraju jutra 2 - kiedy można spodziewać się premiery?

I choć skrypt do kontynuacji opowieści sci-fi, bawiącej się czasem, jest już gotowy, nie oznacza to, że realizacja filmu rozpocznie się już niebawem. Nie stanie się tak choćby ze względu na trwający strajk scenarzystów i aktorów, ale także na niezwykle napięty terminarz Toma Cruise'a, który na brak pracy nie narzeka, a ilość produkcji w jakim aktora zobaczymy, jest całkiem spora. 

Przeczytaj też: Egzorcysta. Wyznawca, poznaliśmy polski tytuł i zwiastun nadchodzącego nowego otwarcia serii grozy, kontynuacji Egzorcysty

Droga zatem do realizacji sequela Na skraju jutra, do startu zdjęć na planie jest jeszcze daleka. Trudno więc na ten moment mówić o nawet prognozowanej dacie premiery, bo jest ona dla nas dalej wielkim znakiem zapytania. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners