Napoleon, Ridley Scott wraca z kolejną epicką opowieścią, z biograficznym filmem, który został pokazany na zwiastunie

lubiegrac newsy filmowe Napoleon, Ridley Scott wraca z kolejną epicką opowieścią
Napoleon, Ridley Scott wraca z kolejną epicką opowieścią, z biograficznym filmem, który został pokazany na zwiastunieAgata Dudek | 14 lipca 2023, 08:00

Napoleon, Ridley Scott wraca z kolejną epicką opowieścią, z biograficznym filmem, który został pokazany na zwiastunie. Polska kinowa premiera w listopadzie. 

Wśród jesiennych kinowych premier na uwagę zasługuje dramat biograficzny, w którym na wielki ekran powraca Ridley Scott. Produkcja angielsko-amerykańska opowiada o życiu Napoleona i nosi taki właśnie tytuł, Napoleon. Została przez Sony Pictures pokazana na filmowym zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: Platforma Apple TV+ ponownie do wypróbowania za darmo, tym razem dla posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5

O czym jest Napoleon ?

Fabuła filmu Napoleon to historyczna produkcja biograficzna, oparta na życiu Napoleona Bonapartego. Film skupia się na jego życiu, ale przede wszystkim podbojach, zwycięstwach i porażkach, skupiając się na prawdzie historycznej i bardzo dynamicznych, batalistycznych elementach. 

Obsada Napoleon

W obsadzie filmy Napoleon, w roli głównej, jako Napoleon Bonaparte Joaquin Phoenix (Joker i Joker 2), zaś jako cesarzowa Józefina Vanessa Kirby (Mission: Impossible Dead Reckoning Part One, Cząstki kobiety). W pozostałych rolach: Youssef Kerkour, Tahar Rahim, Matthew Needham, Ludivine Sagnier, Ian McNeice, Gavin Spokes, Paul Rhys.

Reżyserem filmu jest Ridley Scott (Gladiator i Gladiator 2, Ostatni pojedynek, Obcy: Przymierze), autorem scenariusza David Scarpa (Człowiek z Wysokiego Zamku, Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia).

Przeczytaj też: Platforma Apple TV+ ponownie do wypróbowania za darmo, tym razem dla posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5

Kiedy zadebiutuje Napoleon ?

Polska kinowa premiera filmu Napoleon przewidziana jest 24 listopada 2023 roku. 

Zwiastun Napoleon

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners