Nintendo Switch 2 zachować ma wsteczną kompatybilność, dzięki nowemu procesorowi od Nvidii

lubiegrac newsy hardware Nintendo Switch 2 zachować ma wsteczną kompatybilność, dzięki nowemu procesorowi od Nvidii
Nintendo Switch 2 zachować ma wsteczną kompatybilność, dzięki nowemu procesorowi od NvidiiTamer Adas | 12 lutego 2024, 06:00

Wiele wskazuje na to, że Nintendo Switch 2, podobnie jak poprzednik, doczeka się jednostki obliczeniowej opracowanej przez Nvidię. W ten sposób nie tylko współpraca będzie kontynuowana, ale i gracze mogą liczyć na sporą Wsteczną Kompatybilność biblioteki gier.

W sieci pojawiły się nowe pogłoski związane z prawdopodobną dalszą współpracą oraz Nvidii. Zgodnie z doniesieniami Reutersa, następca Switcha ma również dysponować jednostką obliczeniową opracowaną przez "zielonych" zgodnie z wizją i potrzebami Wielkiego N.

Japońska korporacja nie zdecydowała się potwierdzić plotek o tym, że po raz kolejny dojdzie do opracowania specjalnej wersji procesora i modułu graficznego, niemniej wydaje się to naturalne i pokrywa się z informacjami, jakie były publikowane przed kilkoma laty.

Zapoznaj się także z: Czy to dobry czas na ulepszenie swojego PC-ta? To przynajmniej dobry czas, aby zaplanować swój nowy zestaw...

Spoglądając na to, że mamy do czynienia w przypadku Switcha z jego wieloma latami funkcjonowania na rynku, to mogłoby sprawić, że następca dostarczy spory potencjał do przejścia w szybki i w miarę bezproblemowy sposób.

To jednak nie wszystko, nie zabrakło sugestii, że pragnie dostarczyć także rozwiązanie, za którego sprawą starsze tytuł doczekają się ulepszenia. Z jego pomocą tytuły mają nie tylko działać, ale mogą zaoferować jeszcze atrakcyjniejsze doznania oraz lepszą oprawę graficzną, napędzaną przez wydajniejsze podzespoły.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/switch-2-will-reportedly-feature-a-custom-nvidia-chip/ https://gamingbolt.com/nintendo-switch-2-will-feature-digital-and-physical-backward-compatibility-rumour

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners