Sony pozytywnie zaskakuje nowymi grami w PlayStation Plus Essential. W lutym 2024 roku sprawdzić będzie można...

lubiegrac newsy hardware Sony pozytywnie zaskakuje nowymi grami w PlayStation Plus
Sony pozytywnie zaskakuje nowymi grami w PlayStation Plus Essential. W lutym 2024 roku sprawdzić będzie można...Tamer Adas | 1 lutego 2024, 07:15

Doczekaliśmy się zapowiedzi nowych gier, które zagoszczą w lutym 2024 roku w ofercie abonamentu PlayStation Plus Essential. Trzeba oddać Sony, że tym razem udało im się zaoferować naprawdę niezłą ofertę.

PlayStation Plus Essential w lutym 2024 roku - poznaliśmy nowości w ofercie!

PlayStation Plus Essential doczekało się kilkanaście dni temu zdradzenia, jaka gra tym razem zadebiutuje w ramach usługi. Zapowiedź, że będzie to Foamstars w zasadzie nie zaskoczyła nikogo.

Zapoznaj się również z: Until Dawn Remaster/Remake stało się faktem! - SoP 31.01.2024

Wczorajszego wieczora dowiedzieliśmy się jednak, jakie jeszcze tytuły będziemy mogli sprawdzić na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Na obu konsolach dostępne będzie zręcznościowe Rollerdrome.

Jedynie na najnowszej konsoli Sony będziemy mieli możliwość zapoznania się bliżej ze Steelrising, najnowszą propozycją studia Spiders, które zabiera graczy do naprawdę niezwykłego świata inspirowanego Francją i jej brutalną rewolucją.

Nowe gry w PlayStation Plus Essential w lutym 2024 roku

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blog.playstation.com/2024/01/31/playstation-plus-monthly-games-for-february-foamstars-rollerdrome-steelrising/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners