Nowe oferty pracy przy Projekcie Sirius! CD Projekt RED szuka ludzi do rozwoju Wiedźmina

lubiegrac giełda Nowe oferty pracy przy Projekcie Sirius! CD Projekt RED szuka ludzi do rozwoju Wiedźmina
Nowe oferty pracy przy Projekcie Sirius! CD Projekt RED szuka ludzi do rozwoju WiedźminaMaciej Gaffke | 31 stycznia 2023, 12:01

W sieci pojawiło się kilka ofert pracy od CD Projekt RED. Polskie studio szuka nowych pracowników do rozwoju Projektu Sirius, który ma być kolejną odsłoną Wiedźmina. Z zamieszczonych w ogłoszeniach informacji możemy dowiedzieć się, czym będzie ta produkcja.

Użytkownik Reddita zamieścił na tym portalu wszystkie aktualne oferty pracy, jakie opublikowało CD Projekt RED do rozwoju nowej produkcji. Na tej podstawie możemy domyślić się, czym, mniej więcej, jest Projekt Sirius, który został ogłoszony przez polskie studio jakiś czas temu.

Zapoznaj się także z: Czym jest Świat zmarłych w The Lords of the Fallen? CI Games opowiada o tym, co kryje i czym będzie Umbral

Warto zaznaczyć, że nie tylko CD Project RED jest zaangażowane w tworzenie tej gry. Główne prace wykonuje studio The Molasses Flood. Jakie stanowiska są do obsadzenia? Starszy kreator świata, który będzie musiał opracować mapę. Starszy twórca systemu walki, odpowiadający za stworzenie odpowiedniej choreografii. Dyrektor narracji, tworzący sposób opowiadania historii. Starszy twórca systemu Multiplayer, który opracuje grę wieloosobową, a także twórca techniczny. 

Poszukiwanie tych dwóch ostatnich specjalistów sugeruje, że gra może mieć elementy generowanie proceduralnie oraz rozbudowany system współpracy i klas. Powinny być w niej też uwzględnione takie szczegóły jak PvE. Jednak są to tylko domysły, a raczej nieprędko usłyszymy o nowych, oficjalnych wiadomościach na temat tej produkcji.

Przypomnijmy również, że inne studio, Fools Theory, pracuje nad remake'iem pierwszego Wiedźmina. Wcześniej CD Projekt RED przedstawiło go jako Projekt Canis Majoris, a później powiadomiło o otwartym świecie w tej wersji. 

 

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych notowanych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w prestiżowym segmencie WIG20. Spółka należy również do dedykowanego indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://wccftech.com/the-witcher-project-sirius-stylized-action-pve/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners