Zupełnie nowe Radeony rozwiną serie kart Predator BiFrost i Acer Nitro!

lubiegrac newsy hardware Zupełnie nowe Radeony rozwiną serie kart Predator BiFrost i Acer Nitro!
Zupełnie nowe Radeony rozwiną serie kart Predator BiFrost i Acer Nitro!Tamer Adas | 12 stycznia 2024, 17:05

Oficjalnie Acer ogłosił, że rodziny kart graficznych Predator BiFrost i Acer Nitro doczekają się zupełnie nowych modeli Radeonowych w ramach serii RX 7800 XT OC, RX 7700 XT OC oraz RX 7600 XT. Czego dokładnie mogą się spodziewać gracze po działaniach znanego producenta?

Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC

Sekcja Predatora doczeka się karty BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC ma zaoferować znakomite możliwości AMD RDNA 3, która ma dostarczyć wsparcie między innymi PCIe 4.0 oraz dwa złącza PCIe 8-Pin. Model chłodzić będą wentylatory Predator FrostBlade 3.0 z falistymi teksturami, zajęciem 3 slotów oraz pakiet klasycznych złącz.

Producent w ten sposób dba o jednostkę operującą z taktowaniem 2254 MHz w trybie gry oraz 2565 MHz w ramach Boosta, co w połączeniu z 16 GB pamięci GDDR6 z przepustowością 624 Gb/s przełoży się na bardzo dobre wyniki w wielu tytułach.

Przeczytaj również:

Acer Nitro AMD Radeon RX 7800 XT OC i Acer Nitro AMD Radeon RX 7700 XT OC

Sporą porcję elegancji zaoferują również modele Acer Nitro AMD Radeon RX 7800 XT OC i Nitro AMD Radeon RX 7700 XT OC, skupiające się na zapewnieniu jak najlepszej wydajności w ramach rozdzielczości QHD oraz nawet 4K, dostarczając odpowiednio 2254 i 2565 MHz oraz 2276 oraz 2599 MHz taktowania w ramach trybów gra i boost.

Urządzenia Nitro doczekały się nowego silnika odpowiedzialnego za kodowanie oraz dekodowanie multimediów, dzięki czemu przyszli posiadacze mogą liczyć na lepsze spektrum kolorów oraz wyższej jakości przejścia dynamiczne pomiędzy barwami. To powoduje, że nie tylko odkrywania świata, ale także i praca nad strumieniowymi projektami wejdzie na nowy poziom.

Zapraszamy również do: Recenzja Acer Nitro 5 (AN515-58) - To obiektywnie najlepszy Nitro od dawna!

Acer Nitro AMD Radeon RX 7600 XT OC

Cykl Nitro doczeka się rozwinięcia również w ramach Radeona RX 7600 XT OC, oferując taktowanie do 2810 MHz w trybie Boost (bazowo 2539 MHz) z 16 GB pamięci VRAM GDDR6 o przepustowości 288 Gb/s. Takie rezultaty zamknięte w niezwykle eleganckiej, choć zachowującej growe akcenty obudowie to dobra podstawa szczególne dla osób poszukujących opłacalnego modelu bez agresywnego podświetlenia RGB. Dwuwentylatorowy model zajmie 2,5 slota, jednocześnie zapewniając spore wsparcie w portach oraz niezłe rezultaty wydajnościowe.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners