Nowe spekulacje pojawiły się w sieci na temat odsłony EA Sports FC! Co tym razem możemy się dowiedzieć?

lubiegrac e-sport Nowe spekulacje pojawiły się w sieci na temat odsłony
Nowe spekulacje pojawiły się w sieci na temat odsłony EA Sports FC! Co tym razem możemy się dowiedzieć?Kamil Adas | 26 kwietnia 2023, 18:00

W jednym z moich ostatnich wpisów dowiedzieć się mogliście o bardzo ciekawych wyciekach EA Sports FC na temat nadchodzącego zwiastuna, który powinien ukazać się już pod koniec czerwca, lecz my skupiamy się na kolejnych informacjach, jakie napłynęły w sieci.

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts ma zadebiutować na rynku już od września tego roku, lecz wy dzisiaj możecie się dowiedzieć o bardzo zaskakującej informacji na temat nadchodzącej odsłony EA Sport FC, która napłynęła ostatnio do sieci.

Zapoznaj się też z:

Z ostatnich przecieków, jakie pojawiły się ostatnio usłyszeć możemy, że być może Electronic Arts nie będzie chciało iść wzorem wydawania, co roku nowych odsłony cyfrowej piłkarskiej gry, jak dotychczas FIFA. Niestety nie wiem również czy będzie to dotyczyć jednego trybu, czy wszystkich oraz co w nich może się zmienić.

Jest to naprawdę zaskakująca wiadomość dla wielu graczy, którym być może ten pomysł się nawet spodoba. Więcej informacji na ten temat mamy otrzymać jakoś mniej więcej w lipcu, także niestety możemy tylko spekulować, jak może to mniej więcej wyglądać.

Nadchodzące EA Sports FC ma zadebiutować w 2023 roku. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://twitter.com/FUTZONEFIFA/status/1649079968066859014

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners