Nowhere, James Wan i twórcy To z nowym serialowym projektem z elementami zjawisk nadprzyrodzonych

lubiegrac newsy filmowe Nowhere, James Wan i twórcy To z nowym serialowym projektem z elementami zjawisk nadprzyrodzonych
Nowhere, James Wan i twórcy To z nowym serialowym projektem z elementami zjawisk nadprzyrodzonychAgata Dudek | 18 grudnia 2023, 22:30

James Wan nie próżnuje, i zapowiada kolejny serial, który wpisuje się w styl jego produkcji, czyli jest opowieścią w klimacie grozy, w tym wypadku ze zjawiskami nadprzyrodzonymi. Serial od twórców To i Obecności, nosić ma tytuł Nowhere i poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące tegoż projektu. 

Nowhere to jak się okazuje kolejny projekt od Jamesa Wana. Według serwisu Bloody Disgusting twórca, który ma w planach także serial Obsession, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu, tworzy nowy projekt, serial thriller ze zjawiskami paranormalnymi. Bazuje on na noweli Matthew Arnolda, która przerodziła się w pełnoprawną powieść, a swoją premierę będzie mieć niebawem. Nowe serialowe dzieło, stworzona wraz z pisarzem nie ma jeszcze daty premiery. 

O czym jest Nowhere?

Nowhere ma być to thrillerem ze zjawiskami nadprzyrodzonymi, który przybliży tajemnicę zbliżoną klimatem do serialu La Brea. Opowieść skupia się na mieszkańcach pewnego miasteczka w stanie Vermont, nieznajomych sobie, który odkrywają, że ich miasto w niewyjaśnionych okolicznościach zupełnie opustoszało. 

Zapoznaj się również z: Nowy, trzeci rozdział Age of War wprowadza do Conan Exiles oblężenie PvE!

Obsada Nowhere

Nowhere jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, więc nie sposób mówić o obsadzie aktorskiej, która na ten moment nie jest nam znana. Serial stworzyć ma James Wan, założyciel studio Atomic Monster, odpowiedzialne za wiele produkcji grozy. Twórca horroru M3GAN serii Obecność czy serii Zakonnica, w tym Zakonnica II, stworzy serial z Matthew Arnoldem. Produkcja powstała na podstawie jego noweli, przerobionej na powieść, która jeszcze nie ma swojej premiery.

Matthew Arnold będzie showrunnerem serialu, zaś James Wan jest producentem. Producentami serialu mają być także: Michael Clear (Obecność 3: Na rozkaz diabła, Przeklęta woda), Natalie Viscuso oraz  Roy Lee. Serial Nowhere stworzony zostanie przez studio Vertigo Entertainment (To, To: Rozdział 2, Barbarzyńcy, Ring, Klątwa) i Room 101.

Odcinki i Sezony Nowhere

Serial  Nowhere przewidziany jest na jeden sezon. Na tą chwilę nie wiemy z ilu odcinków składać się ma pierwszy sezon i czy będzie miał kontynuację w kolejnych sezonach. 

Przeczytaj także: Hazbin Hotel, piekielny serial od studia A24, stworzony dla Prime Video pokazany na zwiastunie i z datą premiery

Kiedy zadebiutuje Nowhere?

Nowhere nie ma jeszcze daty premiery. Jest to projekt na bardzo wczesnym etapie produkcji. Nie podano także informacji gdzie serial będzie miał swoją premierę. 

Zwiastun Nowhere

Nie dysponujemy na ten moment zwiastunem zapowiedzianego serialu. Jeśli zapowiedź wideo się pojawi, nie omieszkamy się nią z wami podzielić. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Bloody Disgusting

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners